PGL Copenhagen 2024 Pick'em

Adieu

Decapat
Bu sabah gelen ani bir güncelleme ile major güncellemesine kavuştuk. Hal böyle olunca birçok insan bileti alıp pick'emleri yapmaya başladı, biz de bu konu altında pick'emlerimizi paylaşıp fikir alışverişinde bulunalım. Benim yaptığım pick'em bu şekilde. 3-0 yapacak takımları bulmak zor olduğu için riske atıp oraya Cloud9 ve Ence'i koymadım.

Ufak bir edit. 3-0 kısmındaki Imperial'ı çıkartıp yerine Amkal'ı koydum. Imperial ilk maç SAW ile eşleşiyormuş. SAW'ı yenebileceğini sanmıyorum.

20240314114215_1.jpg

Son düzenleme:
Bende bu şekilde yaptım. Cloud9 ve Heroic nispeten daha kolay rakipler ile eşleşiyorlar Eternal Fire'a nazaran. Garantilemek için 2sini bir koyduk bakalım.

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2024-03-14 115858.png
    Ekran görüntüsü 2024-03-14 115858.png
    845,2 KB · Görüntüleme: 370
Bu sabah gelen ani bir güncelleme ile major güncellemesine kavuştuk. Hal böyle olunca birçok insan bileti alıp pick'emleri yapmaya başladı, biz de bu konu altında pick'emlerimizi paylaşıp fikir alışverişinde bulunalım. Benim yaptığım pick'em bu şekilde. 3-0 yapacak takımları bulmak zor olduğu için riske atıp oraya Cloud9 ve Ence'i koymadım.

Ufak bir edit. 3-0 kısmındaki ımperial'ı çıkartıp yerine Amkal'ı koydum. Imperial ilk maç saw ile eşleşiyormuş. Saw'ı yenebileceğini sanmıyorum.

Eki Görüntüle 2140517

Benim anlamadığım şey şu üstteki 3-0 yazan yerdeki takımların 3-0 yenmeleri mi lazım ve yenecekse ikisinin de mi yenmesi gerekiyor yoksa kaybediliyor mu?

Benim anlamadığım şey şu üstteki 3-0 yazan yerdeki takımların 3-0 yenmeleri mi lazım ve yenecekse ikisinin de mi yenmesi gerekiyor yoksa kaybediliyor mu?
Toplam 10 tane boşluk var ve her bir boşluk o belirtilen skoru yapıp tur atlayacak veya elenecek takımı gösteriyor. İstediğiniz şekilde dolduruyorsunuz ve toplamda 5 tanesi eğer doğru olursa size bir hatıra paketi almanız için 1 adet token veriyor. Ve madalyanız gümüş oluyor.

10 dolarlığı mı önerirsiniz 18 dolarlığı mı ?
Çok csci değilsen ve profilinde gözüksün diye alıyorsan jetonsuzu öneririm

Arkadaşlar 3-0 kısmına 3-0 yapabilecek takımları koymanızı öneririm. Konu da yanlış bir yorumda bulundum, örneğin Cloud9 3-0 yapıp bu aşamayı geçerse 3-1,3-2 kısmına koyduğunuz için Cloud9 tercihiniz yanlış olacak ve puan alamayacaksınız. Buna dikkat edelim lütfen.

Güncel tercihlerim:

20240314195328_1.jpg

Yeni konular

Geri
Yukarı