PGL Major Antwerp 2022 Pick'Em tahminleri

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bende uyandım saat 11 dedim ben picki unuttum mu! Nabız hızlandı vallahi korkudan PC'yi açarken hatırladım Navi'yi koyduğumu falan :D
Sizce ek olarak hatıra jetonu almaya gerek var mı?
Genel olarak soruyorum herkese.
Ayın 30'una kadar satış yapamıyorum Steam Guard ile ilgili.
Kapsül almak daha mantıklı.

Bende uyandım saat 11 dedim ben picki unuttum mu! Nabız hızlandı vallahi korkudan PC'yi açarken hatırladım Navi'yi koyduğumu falan :D
Kapsüller indirime girdiği anda kur güncellemesi gelir ve jetonlarada zam gelir dolara bağlı olarak. Eğer almak istiyorsan vakit kaybetmeden al.

Kapsüller indirime girdiği anda kur güncellemesi gelir ve jetonlarada zam gelir dolara bağlı olarak. Eğer almak istiyorsan vakit kaybetmeden al.
Zannetmiyorum kur güncellemesi gelmesini. Gelse kara geçeriz yine. Sonuçta hatıra paketleri de artacak. 2 jeton garanti bence, çeyrek finalde 2 doğru çıkar.

Çeyrek finalde 2 doğru ile rozet altın, final doğrusu ile rozet elmas oluyor. 4. hatıraya gerek var mı bilemiyorum.

Zannetmiyorum kur güncellemesi gelmesini. Gelse kara geçeriz yine. Sonuçta hatıra paketleri de artacak. 2 jeton garanti bence, çeyrek finalde 2 doğru çıkar.

Çeyrek finalde 2 doğru ile rozet altın, final doğrusu ile rozet elmas oluyor. 4. hatıraya gerek var mı bilemiyorum.
Kur güncellemesi çok kısa sürede geliyor. Geçen sefer ki turnuvada tam doların 9'dan 18'e yolculuğu vardı. 26 TL'den 52 TL'leri gördü yanlış hatırlamıyorsam.

Cidden halimiz komedi olmuş bugün. 🤣
Kur güncellemesi gelmezse çok kâr olmaz diye düşünüyorum. Eski hatıra kasalarına bakıyorum 5 6 yılda deli gibi değerlenmiş ama öncesinde o kadar değerli değil. Ben elmas jeton kazanırsam bir kaç tane daha alıp yatırım amaçlı bırakırım hesapta.

Jetonlarla ne yapmak en karlısı olur, ilk defa aldım 4 jetonum var şu anda.

Maçların biri oynandığı ve diğerinin yarısı tamamlandığı halde seçimlerimi değiştirebiliyorum, durum sizde de öyle mi ?

Maçların biri oynandığı ve diğerinin yarısı tamamlandığı halde seçimlerimi değiştirebiliyorum, durum sizde de öyle mi?

Seçimler kilitlendiği andan itibaren bir daha değiştirilemez. Yoksa ''X takımı ilk haritada ağır mağlubiyet aldı. Hemen değiştireyim o zaman.'' gibi şeyler saçma olur zaten.

Mesaj düzenleme: Değiştiremiyorum olarak okuduğum için ona göre cevap verdim.

Son düzenleme:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı