PGL Major Copenhagen güncellemesi geldi

Dersuu

Hectopat
Güncelleme geldi ve benze rezalet olmuş 10 yaş günü madalyası gibi aynı.
Ha ama şöyle bir güzelliği var uzaktan bakınca messiyi akıllara getiriyor arjantin bayrağına benzemiş. Major Menüsü ise Zula'ya benzemiş.
Pickem kısmı ise daha da zorlaşmış 3-0 , 3-1 , 3-2 ve 0-3 slotları tamamen ayrılmış. Tamamen skor tahmin ediyoruz garanti etme gibi bir durum kalmamış.
3-0 kısmına 2 adet
0-3 kısmına 2 adet
kalan kısımlara ise sanırsam 6 adet olması lazım takım yerleştirebiliyoruz.
Tahminlerim şu şekilde:

3-0
Cloud9 - Heroic

0-3
Legacy - Lyn vision

3-1 3-2
Eternal Fire - Ence - Apeks - Saw - Furia - Mongolz

3-0'ı böyle yapmamın nedeni olabilecek ihtimaller doğrultusunda Heroic ve Cloud9'ın karşısına zorlu rakipler gelmiyor olması ve Eternal fire'ın karşısında Mongolz'un olması ve Belki de Furia ile karşılaşabilecek olması. Açıkçası garantiye almak istedim ikisinden biri tutar diye düşünüyorum.

Son düzenleme:
Pick em ödülleri nedir peki satılabilir hatıra kutuları mı verecek doğru tahminlere?

Yani az da olsa paramızı çıkarma şansımız var.
2 yıl temizinden beklerseniz aslında var :DD tabii o da en az altın yaparsanız hocam.
Artık cs eskisi kadar para kazandırmıyor. Oyunun geleceğini şahsen pek iyi bakmıyorum ve piyasasının yükseleceğini düşünmüyorum. Artık o eski güzel günler gitti.

Competitive map pool'dan çok yüksek ihtimalle Mirage ve ya Vertigo kaldırılacak. Bu iki haritanın hatıra paketlerine yatırım yapmanızı tavsiye ediyorum.

Bu kadar emin konuşmamın sebebi Mirage CS:GO zamanı da dahil olmak üzere neredeyse hiç bir zaman Competitive map pool'dan kaldırılmadı. Vertigo ise topluluk tarafından sevilmeyen bir harita.

Competitive map pool'dan çok yüksek ihtimalle Mirage ve ya Vertigo kaldırılacak. Bu iki haritanın hatıra paketlerine yatırım yapmanızı tavsiye ediyorum.

Bu kadar emin konuşmamın sebebi Mirage CS:GO zamanı da dahil olmak üzere neredeyse hiç bir zaman Competitive map pool'dan kaldırılmadı. Vertigo ise topluluk tarafından sevilmeyen bir harita.
Teşekkürler

Geri
Yukarı