Phanteks P300 Hava Akışı Nasıl Yapılır?

Denizkızıadam

Decapat
Sistemimde GTX 1080 ve Ryzen 7 2700X bulunmaktadır. İşlemciyi stok soğutucusu ile kullanacağım (Wraith prism cooler). Kasa arkasında 120mm fan ile geliyor. 3 tane de linkteki ürünü ilave etmeyi düşünüyorum (ikisi öne teki yukarı). Her türlü öneriye açığım.

Ekeleyemeyi düşündüğüm fanlar: NOCTUA NF-P14s redux-1200 140mm 1200rpm, 65cfm, 19.6db Açık/Koyu Gri Kasa fanı - inventus

Hava akışı:
80E291CD-AAC4-474D-AD48-A6A3DC1B5EA9.jpeg

Yok kasayı henüz satın almadım. Teşekkür ederim önerinizi dikkate alacağım.
Almayı düşündüğün fan 3 pin şahsen önermem. Başka yerden aynı fanın 4pin PWM olanını alabilirsin. Daha hesaplı alternatif Arctic Bionix F140 PWM alınabilir.
Almayı düşündüğün fan 3 pin şahsen önermem. Başka yerden aynı fanın 4pin PWM olanını alabilirsin. Daha hesaplı alternatif Arctic Bionix F140 PWM alınabilir.

En kaliteli fanları Noctua’nın ürettiğini söyledikleri için böyle bir tercih yapmıştım. Teşekkür ederim tavsiyeniz için dikkate alacağım.
Bu kasayı satın aldınız mı? Orta halli kasa + 375 TL değerinde fan yerine bir tane fanlı, güzel kasa alın, olsun bitsin. Mesela bu kasa çok güzel: Cooler Master MasterCase H500 Midi-Tower Grey computer case MCM-H500-IGNN-S00 - Nanokatalog
Bende kasa arayışındaydım, bugün @CJack60 'ın bir konuda önermesiyle gördüm ve bu kasayı alacağım muhtemelen.
Yok kasayı henüz satın almadım. Teşekkür ederim önerinizi dikkate alacağım.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı