Phanteks P350X Kasa için Fan Önerisi

sekect

Kilopat
Phanteks P350X kasasını almayı düşünüyorum. Sıvı soğutucu kullanmıyorum, bu yüzden yukarıdaki boşluğa da 2 adet fan ve ön tarafa ek 1 tane daha takmayı düşünüyorum. Fanların RGB olmasına gerek yok, hava akışı ve soğutması iyi olsun yeter.

Aynı kasayı kullanıyorum. Önlere kasa üstünde gelen 2 fanı taktım arka çıkışa Akasa Viper taktım ve gayet yeterli oldu. Ancak kasa estetiği açısından kırmızı bir egzoz fanı ile önlere de 14 cmlik fan takmayı düşünüyorum. Önlerden çıkanları ise üst kısma takacağım.

Öne 2 adet 14cm ve üste 2 adet 14cm fan takılabiliyor. Ama üste 14cm fan takmanızı önermiyorum çünkü anakart ve CPU güç kablosu ile çakışabiliyor.

Nasıl yani ?
Ben de aynı kasayı kullanıyorum ön tarafa 2 adet 14cm, üste 2 adet 14cm birisini ters taktık, arkaya da yine egzoz işlevi görmesi için 12cm ters takıldı. Ama CPU kablom olmadığı için çalışmıyor bilgisayar onu bekliyorum.

Kullandığım Fanlar.

Nasıl yani ?
Ben de aynı kasayı kullanıyorum ön tarafa 2 adet 14cm, üste 2 adet 14cm birisini ters taktık, arkaya da yine egzoz işlevi görmesi için 12cm ters takıldı. Ama CPU kablom olmadığı için çalışmıyor bilgisayar onu bekliyorum.

Kullandığım Fanlar.
Her fan için geçerli değil tabi dostum. Benim 12cm fanlarım bile CPU kablosu ile çakışma yaptı, anakarta bile temas ediyor. Taktım tabi sorunu ve sıkıntısı yok. Fanlar ters takıldı derken?

Aynı kasayı kullanıyorum. Önlere kasa üstünde gelen 2 fanı taktım arka çıkışa Akasa Viper taktım ve gayet yeterli oldu. Ancak kasa estetiği açısından kırmızı bir egzoz fanı ile önlere de 14 cmlik fan takmayı düşünüyorum. Önlerden çıkanları ise üst kısma takacağım.
Merhaba aynı kasayı ben aldım sadece içinde 1 adet fan var ayrı olarak bir fan gelmedi şimdi benim kaç tane fan almam gerekiyor nasıl birşey almalıyım

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı