Phanteks P500A alınır mı?

• Konuyu başlatan RPM
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 54
  • Görüntüleme 6B
Bütçe
Maksimum 1500 TL.
XPG Battlecruiser almayı düşünüyordum, stokları tükendi.

Egzoz fanı olmadığı için P500A DRGB modeline yaklaşmıyordum. Fiyatı da 1500 TL, kafam karıştı.

XPG Battlecruiser stoklara tekrar gelmezse P500A 1500 TL fiyat ile alınabilir mi sizce?

Not: Farklı bir kasa önerecekseniz, 360 mm sıvı soğutucu desteği olmalı.

@CJack60 @BerkayZ87@The Man From E.A.R.T.H.
1500 lira P500A DRGB için çok iyi bir fiyat. Sadece dahili gelen 140'lık DRGB'ler tanesi 200'den gidiyor.
O fiyatta zaten benim sadece iki önerim olur, P500A DRGB veya P600S.
Egzoz fanı da hiç takmayın, çift 120'li P360A ile eksikliğini hissetmedim. DRGB modellerde gelen dahili fanlar çok iyi değerlere sahipler, aktif egzoz olmasa da iş yapıyorlar. Zaten GN karşılaştırma tablolarına bakarsanız Phanteks A serisi kasalar "out of the box temps" kısmında hep tepededir.
Bence çok pahalı bir fiyat. Ederi 1000-1200 TL bu kasanın.
Düzünün fiyatı o, bu model DRGB olan. Sırf fanları 600 lira değerinde ki kasanın kendisinde de mükemmel bir DRGB kontrolcü ve dahili DRGB LED şeritler var, kalitesini ve özelliklerini saymıyorum bile.

Son düzenleme:
O kasa 1200 TL'ye kadar alınabilir bence.

Adeks üzerinde 990 TL'ye satılıyordu yakın zamanda. Sonra 1000-1100 TL fiyat ile Hepsiburada ve Amazon stoklarına girdi. Şimdi ise tükendi.
Ben de Amazonda stok var diye aldım ama öyle kaldı sipariş , belki sizin için daha iyi olur böylesi.

Acelen yoksa XPG Defender Pro.
400 TL'lik bir kasada bile 4mm temperli cam olup bu kasada 3mm kullanılması garip. Ve fan kalitesi de P500A'nın altında. Bir de ön panel mesh ama çok tipsiz, daha iyi bir tasarım yapılabilirdi.

Sharkoon'un fan bilgisini bulamadım. Şurada yazan şey kalınlık mı?

1614940834124.png

Yeni konular

Geri
Yukarı