Phanteks P500A kasaya doğru fan almak

byraktar0707

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar selam.
Yeni kurulum yaptığım Phanteks P500A kasam var önde 3 adet Arctic P12 PWM pst fan var arkada 1 adet phantks P500A da stok gelen 140'lık fan var tepede Arctic Liquid Freezer II 280 mm radyatör var. Sorum şu ön tarafa 3 adet 140'lık fan almak istiyorum öncelikle şu anki durumda buna ihtiyaç varı eğer varsa sizce Arctic bionix P140 PWM mi yoksa Arctic bionix F140 PWM mi almalıyım?

Tüm sistem bileşenlerini yazıp oyunlardaki işlemci ve ekran kartı sıcaklığını belirt.

Bu haliyle zaten sıcaklık problemin olmaması lazım. Neden böyle bir şey yapmak istiyorsun?

Tüm sistem bileşenlerini yazıp oyunlardaki işlemci ve ekran kartı sıcaklığını belirt.

Bu haliyle zaten sıcaklık problemin olmaması lazım. Neden böyle bir şey yapmak istiyorsun?
Anakart: Msı B450 Gaming plus
İşlemci: Ryzen 5 5600
Ram: 2*8 16 gkill 3200
Gpu: Msı Rtx 3070 ti X trio
Power: Zalman 700 80+ bronz
ısı değelerini görsel atıyorum gereksiniz duyma sebebim galiba ekran kartı fan açtığı için birde olmuşken herşey tam olsun istedim

Dosya Ekleri

• ısı deperleri.jpg
    ısı deperleri.jpg
    159,8 KB · Görüntüleme: 15
Ne demek ekran kartı fan açtığı için? Yüke girince fan açmaması mı gerekiyordu?

Boştaki değil oyun içi yükteki değerlerini paylaş. Mümkünse MSI Afterburner ile.

Ne demek ekran kartı fan açtığı için? Yüke girince fan açmaması mı gerekiyordu?

Boştaki değil oyun içi yükteki değerlerini paylaş. Mümkünse MSI Afterburner ile.

Şöyle ileteyim FurMark testinde ekran kartı 15 dk lık teste 71 derece sabit fan 86 ama boşta iken 55'e varıp fan açıyor sonra 35'lere düşürüp duruyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı