Phanteks P500A kasaya egzoz fanı önerisi

Tiger1

Hectopat

Aklımda bu iki model var. Siz ne tavsiye edersiniz? Bu arada üst panele ayrıyeten sıvı soğutucu takacağım. O yüzden uyumlu olacak şekilde bir egzoz fanı önerirseniz sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bende aynı kasayı kullanıyorum. Öne Arctic P14 taktım 3 tane arkaya egzoz fanı olarak Be Quiet 140 mm taktım tavsiye ederim bir göz at istersen çok da sessiz aynı zamanda.

Bende aynı kasayı kullanıyorum. Öne Arctic P14 taktım 3 tane arkaya egzoz fanı olarak Be Quiet 140 mm taktım tavsiye ederim bir göz at istersen çok da sessiz aynı zamanda.

Hocam ön tarafta zaten kendisinden 3 adet fan bulunmuyor mu bu kasada?

Phanteks P500a RGB mi sizinki yoksa normal düz olan mı?
daha almadım fakat alacağım

Ben RGB karşıtı olduğum için bunun düzünü almıştım. Senin alıcağında önde 3 fan çıkıyor diye biliyorum benim aldığımda tek fan vardı ben resmen baştan kafama göre kurdum fan düzenini. Egzoz fanını da Arctic P14 alacaktım gerek yok diye düşünüp Be Quiet almıştım oda kaliteli bir marka güzel fandır. Bir de ben üste Arctic lf 2-360mm sıvı soğutma taktım :)

Daha almadım fakat alacağım.

Hocam bu kasadan aldım, nasıl çözdünüz egzoz fan eksiğini? Aldınız mı?

@Ertuğ Eroğlu, hocam bendeki DRGB modeli, ışıklandırma ile uyum sorunu olmayacak bir model var mıdır önerebileceğiniz egzoz için?

Geri
Yukarı