Elektronik Phanteks P600S 2640TL

Corax Alpha ürün çeşitliliğini artırsa çok memnun olacağız. Phanteks ülkemizde artık bilinen bir marka. Açılan başlıklardan anlaşılacağı üzere talep de görüyor. Ancak distribütör firma pek çok ürünü ülkemize getirmiyor. Dahası kendi sitesini de kapattı ya da ben bulamıyorum. Markanın yeni çıkan ürünlerine AliExpress'ten bakmaktan yorulduk.

Yetkilisyle konuştum yılbaşından sonra çok farklı olacak dedi. Ayrıyeten daha Google görsellerde bile çıkmayan yeni Phanteks modelini gösterdi. Öne ve üste 4X 14cm fan takılabilen devasa bir kasa :) Fazla detay vermeyeyim yakında tanıtılır belki.

Yılbaşından sonrasını beklemekten başka şansımız yok. Tek çare corax Alpha. Bütün Avrupa'ya o satış yapacak.

Yetkilisyle konuştum yılbaşından sonra çok farklı olacak dedi. Ayrıyeten daha Google görsellerde bile çıkmayan yeni Phanteks modelini gösterdi. Öne ve üste 4X 14cm fan takılabilen devasa bir kasa :) Fazla detay vermeyeyim yakında tanıtılır belki.

Yılbaşından sonrasını beklemekten başka şansımız yok. Tek çare corax Alpha. Bütün Avrupa'ya o satış yapacak.
Phanteks'in sitesinde G500A yeni model var sanırım o gelecek.

O zaman merakla bekliyoruz.

Phanteks'in sitesinde G500A yeni model var sanırım o gelecek.

Onu sormak için iletişime geçmiştim zaten. O model üretilmiş Şubatta gemiye yüklenip Mart'ta TR'ye giriş yapacak. Bahsettiğim model devasa bir şey. Biraz da garip açıkçası. Ufak bir ipucu vereyim. Lian Li Dynamic XL'tan daha büyük bir şey ona benziyor ama o değil. Kendine özgü farklı bir tasarımı var.

Onu sormak için iletişime geçmiştim zaten. O model üretilmiş Şubatta gemiye yüklenip Mart'ta TR'ye giriş yapacak. Bahsettiğim model devasa bir şey. Biraz da garip açıkçası. Ufak bir ipucu vereyim. Lian Li Dynamic XL'tan daha büyük bir şey ona benziyor ama o değil. Kendine özgü farklı bir tasarımı var.
O kadar değil, incelemesi var.

O kadar değil, incelemesi var.

Bunun olmadığını yazdım ama. 4 tane 14cm fan dedim buna 3 tane takılıyor. Bunu ben de alacağım ama beyaz olanını.

Bahsettiğim modelin kendine has tasarımı var. Alt tarafı hafif eğimli duruyor. CM HAF700'ün alt fanları gibi eğimli duruyor ama sadece fanlar değil kasanın alt kısmı kendiliğinden öyle. Yan ve Ön panel tamamen cam ve birleşme noktasında çıta yok. Dynamic EVO gibi bir şey ama çok daha gelişmişi. Biraz garip duruyor sadece sanki çift sistem monte edilecek gibi duruyor ama ters yapmışlar :Dİç kısmı Enthoo Pro 2'nin tersi gibi. Çift sistem kısmı altta değil de üstte duruyor ya da ben öyle anladım. Acayip büyük bir şey.

Şöyle bir şey atayım daha da yazmayayım zaten fazla bir şey deme sadece ön bilgi olarak bahsedebilirsin dedi..

1670184406373.png

Gelecek ile ilgili bir plan yapıyor olsaydım. Tabana 360 mm'lik sıvı radyatör takabileceğim bir model arardım. Çünkü ileride ekran kartları da artık sıvı soğutmalı olacak ve dikey formatta gene kullanıma uygun olmayacak soğutma sistemleri.

G500A o sebepten çok fazla radarıma girmiyor. Önü mesh tavana ve tabana 360mm destekleyen + hele üst bölüme arctic sığan bir kasa önerisi varsa beklerim :D

Geri
Yukarı