Elektronik Phanteks P600s Inventus'ta 2645 TL

Makaleler
10
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
-Red Devil RX 6600 XT
-R5 3600 (4.4GHz 1.225v)
-TUF B550M-E Wi-Fi
-Ballistix 2x8 3200C16
-A2000 500GB
-Gammaxx L240 V2 RGB
-MB511 ARGB + MWE 650 Bronze V2
TUF VG249Q1R 165Hz 1ms
K55 Pro XT
Basilisk V2
BlackShark V2 X
İyi hoş da alt tarafı kasa yav. Bu fiyata RX 6400 var, hatta daha ucuza. 😁

Önemli bir bileşen kasa, MAG Forge 100R'da mesela uzun ekran kartı takınca herhangi bir ekleme veya çıkarmada ekran kartını sökmek gerekiyor :D Bunda daha temiz ve ferah çalışılıyor.

Ayrıca ses yalıtım özelliği var bunda, her kasada olmaz, en son Silent Base 802'de gördüm daha da görmedim.

İyi hoş da alt tarafı kasa yav. Bu fiyata RX 6400 var, hatta daha ucuza. 😁

Alt tarafı kasa deyip geçme derim. RX 6400'den memnun kalmayınca hemen satabilirsin ama kasayı değişmesi çok çok zor. Ayrıca bir kasa alıp ömürlük kullanabilirsin. Tek önemli nokta doğru seçim yapmak gerekiyor. Ayrıca bu kasa, bildiğin normal kasalara da benzemiyor.

Bende Phanteks Enthoo Evolv TG var mesela, bir ara sıkılmıştım gidip Thermaltake View 51 alayım dedim. Kasa konsept olarak mükemmel duruyor ama kalite falan yok. İki tane dev gibi fanı çakmışlar kasa diye satıyorlar abi kimse linçlemesin, sahip olan da üzülmesin ama durum bu.

Normal kasaların iç kısmının metali pütürlü pütürlü iken Phanteks kasaların iç yüzeyi saten kaplamadır, Parlak saten boyayla boyalı. Kolay kolay çizilmezler. Görüntü mükemmel durur. Toz olduğunda silmesi aşırı kolay. Tek silmede tüm tozlar gider.

Phanteks kasada tek beğenmediğim havalandırmadır. Zira benim kasaya çözüm olarak P serisi geldi sanırsam bir de Evolv X çıkarttılar. Üst tarafı komple kapatmak nedir Allah aşkına ya :( Halen daha değişmek istesem de kaliteli kasa bulamadığımdan değişemiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı