Phanteks RGB LED Strip 400mm bağlantısı nasıl yapılır?

Vito Skaletta

Hectopat
Yer
Türkiye
Aşağıda linkini paylaştığım ürünü almayı düşünüyorum ama bağlantısı nasıl yapılır bilmiyorum. Bir ucu PSU'ya bağlanacağını tahmin ediyorum fakat diğer ucunu ne yapıyoruz Anakarta mı takacağım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Anakartında LED soketi var mı? Varsa oraya takabilirsin.

Kasan da Phanteks ise arkada bir tane LED takmak için soket var, oraya takarsan direkt yanar. Orn video:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

JLED1 girişi var.
JLED1 girişi anakartın en aşağısındaymış, kasada GPU ve PSU arasında kalmış ekran kartını sökmeden takabilmemin imkanı yok elim girmiyor maalesef.

Şeritlerin bir ucunu direk PSU’ya bağlayamıyor muyuz? Renk değiştirmesi benim için önemli değil PC çalıştığı sürece sabit aydınlatsa olur yani?

JLED1 girişi anakartın en aşağısındaymış, kasada GPU ve PSU arasında kalmış ekran kartını sökmeden takabilmemin imkanı yok elim girmiyor maalesef.

Şeritlerin bir ucunu direk PSU’ya bağlayamıyor muyuz? Renk değiştirmesi benim için önemli değil PC çalıştığı sürece sabit aydınlatsa olur yani?
O zaman sorun yok, çalışır.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı