Sisteme LED bağlantısı nasıl yapılır?

belle

Femtopat
Daha fazla  
Dostlarım merhaba. Anakart ve kasa LED bağlantısı nasıl yapılır pek bilgim yok, yardım edebilir misiniz? Anakart huananzhi A320 D4.

Dostlarım merhaba. Anakart ve kasa LED bağlantısı nasıl yapılır pek bilgim yok, yardım edebilir misiniz? Anakart huananzhi A320 D4.
Maalesef anakartında argb veya rgb led soketi bulunmuyor.

Peki PSU bağlasam olur mu?
Bağlantının tipine göre harici bir kontrolcü alman lazım. Argb ise aşağıdakı ürün var piyasada.

Bağlantının tipine göre harici bir kontrolcü alman lazım. Argb ise aşağıdakı ürün var piyasada.
Kasada swicht var knk olmazmi o

Kasa modelin nedir, arkadaki Switch'in resmini atabilir misin? Bağlantı tipi aynı tür ise neden olmasın.

Böyle bir şey var kanka.

Kasa modelin nedir, arkadaki Switch'in resmini atabilir misin? Bağlantı tipi aynı tür ise neden olmasın.

Böyle bir şey var kanka.

Böyle bir şey var kanka.

Ucuda normal iki kablolu dişi fiş bir sorum daha var kablonun ucunu açıp baglantı yapsam sıkıntı olur mu dönüştürücü uğraşmadan çünkü bizim Ark CPU fanına ekstra fan eklemişti.

Dosya Ekleri

• 20231014_171145.jpg
    20231014_171145.jpg
    93,1 KB · Görüntüleme: 10
Böyle bir şey var kanka.

Böyle bir şey var kanka.

Ucuda normal iki kablolu dişi fiş bir sorum daha var kablonun ucunu açıp baglantı yapsam sıkıntı olur mu dönüştürücü uğraşmadan çünkü bizim Ark CPU fanına ekstra fan eklemişti.
Arka paneldeki kontrolcünün kendisini atarsan daha net olur. Burda bir tuş var kontrolü için, kasa fanları arkadaki bu kontrolcüye bağlanıp kullanılabilir muhtemelen.

Arka paneldeki kontrolcünün kendisini atarsan daha net olur. Burada bir tuş var kontrolü için, kasa fanları arkadaki bu kontrolcüye bağlanıp kullanılabilir muhtemelen.

Öyle bir şey bulmadım kasada arkası kablo dolu bir daha bakarım teşekkürler yardımın için ve bu kontürolcü egzoz fanındamı bulunuyor buradaki gibi.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı