Phenom 2 x4 955 sisteme GTX 750 Ti Almak

umithanhozer

Hectopat
Öncelikle merhabalar ben bilgisayarıma ekran kartı almayı planlıyorum. Alacağım ekran kartı GTX 750Ti şu anki sistemim eski bir sistem ve güç kaynağım sanırsam 350 W. (Aşağıda fotoğrafını attım kaç W olduğunu tam olarak anlayamadım). Sistem özelliklerimi aşağıda belirttim bu ekran kartının uyup uymayacağı konuda beni bilgilendirirseniz çok sevinirim.

cats.jpg
785364b3-991b-4c09-aebc-0ef3571bae63.jpg

750 Ti' a kaç para ödemeyi düşünüyorsun?

arkadaşın cevap yazma izni olmadığı için onun yerine yazıyorum "aliexpress'ten 2.el olarak 270 tl civarına alacağım"

makul bir fiyatmış :) Türkiye'den 500-600 TL gibi rakamlara sakın almayın diyecektim.Umarım sorunsuz ve temiz denk getirir.
AliExpress'ten işlemci almıştım (QX9650) yaklaşık 140 TL gibi bir fiyat ödedim, yanlış hatırlamıyorsam 12 günde gelmişti. Emin olamadım paketi açarken videosunu çektim, ve test ettim hiçbir sıkıntısı yoktu. Önemli olan yıldız sayısı ve ürün bilgileri. Bunu unutmamak lazım.
arkadaşın cevap yazma izni olmadığı için onun yerine yazıyorum "aliexpress'ten 2.el olarak 270 tl civarına alacağım"
270 TL'ye alacağı ürünün linkini atabilir misiniz ? İncelemek de fayda var.

Son düzenleme:
Online Shop Asus GTX-750TI-OC-2GB GTX750TI GTX 750TI 2G D5 DDR5 128 Bit PC Masaüstü Grafik Kartları PCI Express 3.0 bilgisayar Grafik kartları | Aliexpress Mobile[/URL]
AliExpress'ten işlemci almıştım (QX9650) yaklaşık 140 TL gibi bir fiyat ödedim, yanlış hatırlamıyorsam 12 günde gelmişti. Emin olamadım paketi açarken videosunu çektim, ve test ettim hiçbir sıkıntısı yoktu. Önemli olan yıldız sayısı ve ürün bilgileri. Bunu unutmamak lazım.

270 TL'ye alacağı ürünün linkini atabilir misiniz ? İncelemek de fayda var.
Online Shop Asus GTX-750TI-OC-2GB GTX750TI GTX 750TI 2G D5 DDR5 128 Bit PC Masaüstü Grafik Kartları PCI Express 3.0 bilgisayar Grafik kartları | Aliexpress Mobile ürün bu
Üstteki link bozuk olmuş ürün bu Tahmini Teslimat Zamanı

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı