Phenom II X4 işlemci 125W gözüküyor

Berjriko

Decapat
Daha fazla  
Anakart
Gigabyte 78-SLMT rev 1.2
Normalde herkesin bildiği üzere bu işlemcinin TDP'si 95 wattır ama CPU-Z'den baktığım zaman 123.9 watt olarak gözükmekte. CPU-Z hatalı mı yoksa gerçekten 125 watt tpd değeri mi var.

Dosya Ekleri

• iş.png
    iş.png
    20,5 KB · Görüntüleme: 29
Son düzenleyen: Moderatör:
Kim dedi sana 95watt diye. Phenom II X4 955 modelinde 95watt seçeneği mevcut bu modelde 140watt ve 125watt seçenekleri var şu anda.

Yok hocam ben 95 watt diye biliyorum anakartın destek listesinde adı bile geçmiyor nasıl çalışıyor anlamadım. ( bu arada diyen kişi bilgisayarcı bende çok üstüne gitmedim)

Yok hocam ben 95 watt diye biliyorum anakartın destek listesinde adı bile geçmiyor nasıl çalışıyor anlamadım. ( bu arada diyen kişi bilgisayarcı bende çok üstüne gitmedim)
Hocam bu modelin 95watt desteği yok 955 versiyonunda var kim size söylediyse doğru değil aynı işlemciyi kullandım biliyorum 965 modelinde 140watt tdp desteği ve 125watt desteği mevcut inanmıyorsanız eski kullandığım anakartın işlemci desteğine bakabilirsiniz.

Hocam bu modelin 95watt desteği yok 955 versiyonunda var kim size söylediyse doğru değil aynı işlemciyi kullandım biliyorum 965 modelinde 140watt TDP desteği ve 125watt desteği mevcut inanmıyorsanız eski kullandığım anakartın işlemci desteğine bakabilirsiniz.

Anladım hocam fakat benim anakartımda destek listesinde adı bile geçmiyor nasıl çalışmakta bu işlemci.

Geri
Yukarı