Phenom ll X4 945 ve HD 7770 OC alınır mı?

BaranHB

Centipat
Daha fazla  
Mevcut sistemim bu şekilde ve 600 TL'ye satmak için anlaşmak üzereyim;

Intel Pentium E6800 Dual Core, 2 GB RAM DDR2, AMD HD 6350 512 MB EK, ASUS P5KPL anakart, 300W PSU.

Bu ise almak istediğim sistem fiyat konusunda 800-900'e anlaşacağım;

Anakart: Gigabyte GA-MA785GT-UD3H
İşlemci: Phenom II X4 945
Bellek: Kingston 8 GB (2x4GB)
Ekran Kartı: Sapphire HD 7770 OC Edition (1GB)
SSD: SanDisk 128 GB
Kasa + Güç Kaynağı: Aopen

Şimdi size sormak isteklerim şunlar;
200 300 TL üzerine koyup bu sistemi almak israf ve gereksiz zahmet mi olur, yoksa böyle bir şeye girişmeye değer mi?
İkincisi ise almayı düşündüğüm sistem CS:GO, Zula, MT2, FManager, ETS, CoD, sabotaj gibi oyunları açar mı?

Şunu da ekleyeyim, illa en yüksek ayarda yüksek FPS alayım gibi takıntılarım yok oyunu kasmadan oynayayım kalite mühim değil. Saydığım oyunları da kısmen denilecek kadar oynarım genel olarak film izleme, sosyal medya, YT de ve tarayıcı da takılma yani günlük kullanım olur. Örneğin aynı anda hem oyun oynayıp hem Yt'den video açık olsa tarayıcı sekmeleri vs vs. Sistem birden fazla işlemde kasma yapar mı? Şu anki sistemim de tarayıcı açıkken MT2 bile hafiften donmaya başlıyor böyle olmasın istiyorum.
Fazla zamanım yok birkaç gün içinde kesinleştirmem gerek yardımcı olur musunuz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Phenom II X4 955'i yeni sattım.
Çok sağlam overclock yapmayacak isen doğru düzgün bir şey yapamazsın.
Bende MSI Cyclon'e 6850 vardı LoL de bile zorlanmaya başlamıştı.
Hiç overclock yapmadım ama.

Phenom II X4 955'i yeni sattım.
Çok sağlam overclock yapmayacak isen doğru düzgün bir şey yapamazsın.
Bende MSI Cyclon'e 6850 vardı LoL de bile zorlanmaya başlamıştı.
Hiç overclock yapmadım ama.
YT'de GTA 5 i bile 40-50 arasında açtığını gördüm,ayrıca satan adama da sorduğumda CSGO için 1080'de 50 felan veriyor dedi.
Kafam karıştı,bir yandan ucuza gelecek diye hevesliyim öbür yandan çöpten çöpe geçeceğim diye tırsıyorum.Şuan ki pc ye sistem demek bile hakaret zaten anca MT2 açıyor doğru düzgün.

Yeni konular

Geri
Yukarı