Phenom(tm) II X4 840 sistemle Windows Insider dev kanalına geçilir mi?

tecnoemo

Decapat
Makaleler
1
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
RAM
4 GB
SSD veya HDD modeli
WDC WD5000AADS-00S9B0 ATA Device
İşlemci
AMD Phenom(tm) II X4 840 Processor 3.20 GHz
Öncelikle hepinize selamlar,
Ya ben Windows 11 kullanıyorum Windows 10 kullanıyor göstermeyin.
Not: Bu ben de olan sıkıntı değil herkeste olan bir sıkıntıdır :d
Neyse asıl konuya dönelim.
Benim elimde Windows 11 22533 Build TR adlı bir Insider dosyası var PC TPM falan desteklemiyor ama düzenleme yaptım.
Normal Windows 11 sürümündeyim Geliştirme kanalına geçilir mi?
Bir de günlük ihtiyaçlarımı karşılayabilir mi?
Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Geçmeyin. Dev kanalı hem geliştiriciler için, hem de millet kullanıp karşılaştığı hataları raporlasın diye var. Stabil bi kanal değil. Ben de normal windows 11 kullanıyorum. Stabil çalışmakta. Dev yada beta kanalına geçip bilgisayarı riske atmaya gerek yok. Ayrıca, "Build TR" demişsiniz, dev kanalındaki Türkçe çeviri sıkıntılı biraz.

Geçmeyin. Dev kanalı hem geliştiriciler için, hem de millet kullanıp karşılaştığı hataları raporlasın diye var. Stabil bi kanal değil. Ben de normal windows 11 kullanıyorum. Stabil çalışmakta. Dev yada beta kanalına geçip bilgisayarı riske atmaya gerek yok. Ayrıca, "Build TR" demişsiniz, dev kanalındaki Türkçe çeviri sıkıntılı biraz.
teşekkür ederim bilgi için normal sürüm dediğiniz gibi baya stabil.
ama win11 beta sürümünde çok hatalı bir işletim sistemiydi normal sürümde adam gibi güncellemeler gelerek Win11 normale döndü.
Betada ki gibi kalsaydı win11 iptal edilebilirdi büyük ihtimal çünkü ben baya hata yaşadım betada iken sonra win10 döndüm normal sürüm çıkasıya kadar.

Geri
Yukarı