Phenom X4 955 & R7 240'a 350W PSU yeterli midir?

PSU modeli nedir? Watt olarak yetiyor ancak kötü marka, kötü sonuçlar çıkarabilir.

Dosya Ekleri

• DSC_0214.JPG
    DSC_0214.JPG
    79,1 KB · Görüntüleme: 28
PSU modeli nedir? Watt olarak yetiyor ancak kötü marka, kötü sonuçlar çıkarabilir.
Aslında benim şuanki işlemcim athlon ii x2 260 ama r7 240 ile darboğaz yapıyor oyunda gpu %40 iken cpu %95 lerde çalışıyor ve anakartım da am3 soket desteklediği için 2.el phenom x4 955 veya 965 hangisi denk gelirse onu almayı düşünüyorum. @Silinen üye

Sistem çalışır sorun olmaz. Ancak "FOEM" benim bildiğim, Frisby markasının alt markası gibi birşey. Yani kötü bir PSU en azından 2. el FSP, High Power gibi markalara bakabilirsiniz bütçeniz varsa. Yoksa sorun yok kullanılabilir dediğim gibi.

Sistem çalışır sorun olmaz. Ancak "FOEM" benim bildiğim, Frisby markasının alt markası gibi bir şey. Yani kötü bir PSU en azından 2. el FSP, High Power gibi markalara bakabilirsiniz bütçeniz varsa. Yoksa sorun yok kullanılabilir dediğim gibi.

Açıkçası ben 6 sene gibi uzun süre boyunca kullandım (ki benim bildiğim bu daha fazlası vardır) sorun çıkarmadı. Hatta voltaj düşüklüğünün çok oldupu yerde kullanmama rağmen sorun yaratmadı.

Yeni konular

Geri
Yukarı