Phil Spencer, Activision oyunlarının Game Pass aboneliğine kısa sürede dahil olmayacağını belirtti

Böyle düşünmenizin sebebi Game Pass aboneliğine gelmesi ile multiplayer modunun kalitesinin düşmesine sebep olacağından dolayı mı?
Evet. Oyunun fanları/kemik kitlesi, gamepass'ten gelecek olan oyuncularla beraber olacağı için. Böyle cüzi bir paywall ile en azından oyuncu elemesi yapılır. Multiplayer oynamak isteyen oyuncu zaten oyunu alır ya da belirttiğim gibi bir paywall olursa multiplayer kısmına erişim sağlamak için ek ödeme yapar.

Evet. Oyunun fanları/kemik kitlesi, gamepass'ten gelecek olan oyuncularla beraber olacağı için. Böyle cüzi bir paywall ile en azından oyuncu elemesi yapılır. Multiplayer oynamak isteyen oyuncu zaten oyunu alır ya da belirttiğim gibi bir paywall olursa multiplayer kısmına erişim sağlamak için ek ödeme yapar.
Bana kalırsa bahsettiğiniz oyunun zaten az oyuncusu yok. Zaten kitlesi de yeterince toksik. Korunması gereken bir kitleye sahip olduğunu düşünmüyorum.

Şu an anlaşma nereye doğru gidiyor bende çözemedim bitti aldılar saniyorduk Ubisoft falan çıktı şimdi.
Henüz satın alma tamamlanmadığı için istedikleri firmayla anlaşabiliyorlarmış.

Geri
Yukarı