Activision Blizzard, oyunlarının Game Pass'e ne zaman geleceğini açıkladı

Oyun Game Pass'e gelirse Free to play olur iyice oyun ve oyuncu kalitesi düşer burada Game Pass'e gelsin diyen bir oyuna para vermeye erinen insanlar yüzünden bir sevdiğimiz seri var onu da çöp etmek için ellerinden geleni yapıyorlar. Gelmesin biz enayi değiliz.

Oyun Game Pass'e gelirse Free to play olur iyice oyun ve oyuncu kalitesi düşer burada Game Pass'e gelsin diyen bir oyuna para vermeye erinen insanlar yüzünden bir sevdiğimiz seri var onu da çöp etmek için ellerinden geleni yapıyorlar. Gelmesin biz enayi değiliz.

Konu enayilik değil aslında bir oyun 2K olursa bunu kimse alamaz.
Alan olur ancak belirli bir kısım. Ben bütün CoD oyunlarını oynamış biri olarak bu fiyatlardan dolayı oyun alamıyorum ve hikaye modunu çok oynamak istiyorum.

Fiyatlar az buz değil 1 kere alırsın 2 kere alırsın 3-4 defa bir oyuna 6-7 bin TL vermek saçmalıktır. Kopyala- Yağıştır İnsanların coğu Hikaye modu için alacaklar. Zaten CoD MW 3 oyununa geçer coğu Online oynayan.

Konu enayilik değil aslında bir oyun 2K olursa bunu kimse alamaz.
Alan olur ancak belirli bir kısım. Ben bütün CoD oyunlarını oynamış biri olarak bu fiyatlardan dolayı oyun alamıyorum ve hikaye modunu çok oynamak istiyorum. Fiyatlar az buz değil 1 kere alırsın 2 kere alırsın 3-4 defa bir oyuna 6-7 bin TL vermek saçmalıktır.

O zaman sadece hikaye modu gelsin. Şu an önceki seriler indirimlerle gayet uygun fiyatlara geliyor zaten kimsenin hikaye modu için aldığını sanmıyorum. Ben hikaye modunu oynamıyorum bile.

Gelecek diye sevinen insanlar, zaten hikaye modunu oynamak için seviniyor. Her zaman Online bir oyun yoktu CoD'da

Online ücretsiz oynayacaklar CoD Warzone oynasın.

Microsoft'un da işi zor gerçekten. Paşamın keyfini mi düşünsün, sürümden kazanarak platformunu mu büyütsün...

Yeni konular

Geri
Yukarı