Philips 23.8" 242E1GAEZ monitör nasıldır?

Ürün elinize ulaştı mı acaba? Bende aynı ürünü aldım. Bugün elime geçti. Takıp çalıştırdım. Çözünürlük kısmında 165Hz seçeneğini gördüm. Test yaptım ve monitörün aslında 165Hz olduğunu fark ettim. Sende de durum aynı mı acaba ?

@Lintos
Ürünün incelemesi yok denecek kadar az denilebilir. Yorumlar gayet olumlu. Deneyen ve aktif olarak kullanan kullanıcılar aynı şekilde memnun fakat ben incelemesi bulunmadığı için yine de sizlere sormak istiyorum. Bu monitör nasıldır?

merhaba bu monitörden aldın sanırsam bende aldım fakat bir sorunum var sorun da değil mi sorun mu bilemiyorum bana yardımcı olabilir misin ? teşekkür ederim şimdiden

Ürün elinize ulaştı mı acaba? Bende aynı ürünü aldım. Bugün elime geçti. Takıp çalıştırdım. Çözünürlük kısmında 165Hz seçeneğini gördüm. Test yaptım ve monitörün aslında 165Hz olduğunu fark ettim. Sende de durum aynı mı acaba ?
Ürünü alalı 4 gün oldu şöyle bir durumla karşılaştım lütfen karşılaştıysan belirtirmisin yada denermisin benim için. Ben bilgisayarı kapatınca ekranıda power tuşundan kapatıyorum. sabah açtığımda ekran açılmadı ama bilgisayar açıldı monitörün arkasındaki güç kablosunu tak çıkar yaptım düzeldi. sonra sorunsuz devam etti. çalıştırırken falan herhangi bir ses çıkmadı zannettim ki kablo falan gevşemiştir. ama bu sorun bilgisayarı kapatınca ekranıda kapatınca oldu ve bir defa daha başıma geldi aynı durum yine kabloyu sök çıkar yapınca düzeldi. sizce neyden alakalı bu bir sorun mu ? ekranı açık mı bırakmalıyım ? ekran üzerinde bir ayar mı yapmam lazım ? siz kapatıyormusunuz pc kapanınca ekranı yardımcı olursanız çok sevinirim teşekkür ederim.
Aktif olarak bu monitörü kullanmaktayım:

Geçen sene aldığım ilk yeni nesil monitörüm buydu diyebilirim. Bu monitörde hiç ghosting falan yaşamadığım için ghosting tam olarak nedir, ne derece ghosting beni rahatsız eder bilmiyorum. Oluşan ghosting sizi çok rahatsız ediyor mu? Duyduğum kadarıyla monitörün ayarlarıyla oynayınca büyük bir ölçüde düzeliyordu ghosting.

Bu arada belki benim kullandığım monitörde ghosting vardır fakat tam olarak ne olduğunu bilmediğim için fark edemiyor olabilirim.
Ürünü alalı 4 gün oldu şöyle bir durumla karşılaştım lütfen karşılaştıysan belirtirmisin yada denermisin benim için. Ben bilgisayarı kapatınca ekranıda power tuşundan kapatıyorum. sabah açtığımda ekran açılmadı ama bilgisayar açıldı monitörün arkasındaki güç kablosunu tak çıkar yaptım düzeldi. sonra sorunsuz devam etti. çalıştırırken falan herhangi bir ses çıkmadı zannettim ki kablo falan gevşemiştir. ama bu sorun bilgisayarı kapatınca ekranıda kapatınca oldu ve bir defa daha başıma geldi aynı durum yine kabloyu sök çıkar yapınca düzeldi. sizce neyden alakalı bu bir sorun mu ? ekranı açık mı bırakmalıyım ? ekran üzerinde bir ayar mı yapmam lazım ? siz kapatıyormusunuz pc kapanınca ekranı yardımcı olursanız çok sevinirim teşekkür ederim. bende dp kablo ile kullanıyorum.
Kendin konu açarsan daha çok kişi yardımcı olabilir.
açtım umarım 1 aydan fazla kullanan birisini bulabilirim teşekkür ederim.
Açıkçası indirimi görür görmez zaten kapmıştım dayanamayıp. Şu an kargodan gelmesini bekliyorum. Neredeyse yorumlar dışında hiçbir inceleme videosu vs. göremeyince bu kargo sürecindeyken sormak istedim.
Kardeşim bende bu monitörden aldım ama bir sorunum var sadece bende mi öğrenmek istiyorum bana yardımcı olabilir misin ?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı