Philips 242E1GAJ/01 vs Samsung LC24RG50FQMXUF

BumBeBerat

Hectopat
Bence Samsung. Philips ile belirtilen modelle ilgili panel sorunu yaşayan bir arkadaş olmuştu. O günden beri önermiyorum.

Hocam ricam, link atabilir misiniz?
Ben de önermiştim de, haberim olsun bir daha önermeyeyim.
@Kelebek_1034'idi kullanıcı. Profili gizli olduğu için konularını bulamadım maalesef fakat hatırlıyorum bir konunun altına paneliyle ilgili memnun olmadığını yazmıştı ve iade etmişti.

Samsung olan da VA panel sanıyorsam ve evet fark o gibi görünüyor. Zaten 4ms-1ms farkını hissedemezsiniz bile. Alternatif olarak buna da bakın.

@Samotne Ciasteczka hocam ben sorun yaşamıştım.
Çok fazla ghosting vardı. Tek bir konuda bahsetmediğim için konu linki bırakamayacağım. Belirli ayarlarla bir nebze azalsa da hala göz yoracak düzeydeydi. Ne olursa olsun fiyatına göre iyi bir monitör olduğunu düşünüyorum. İade edip 24G2U aldım. Çok fark var aralarında.

samsung olan bende var inanılmaz fazla ghosting var yanıt süresi düşükken siyah renklerde çok, ama yanıt süresini yükseltince siyahta ghosting düşüyor ama bütün r enklerde ghost başlıyor ama motion blur yavaşlıyor.Bunun hakkında video bile yükledim
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geri
Yukarı