Philips 278M1R vs. BenQ EX2780Q

BedirhanKaplan

Femtopat
Daha fazla  
Ben BenQ modelini kullanıyorum ve gayet memnunum. Özellikleri itibarıyla oyuncu monitörü olan ama görünüş olarak oyuncu monitörüyüm diye bağırmayan bir model olduğu için aldım ben. Kumandasının olması bayağı konfor sağlıyor. Ses sistemi gayet yeterli ve harici bir hoparlöre ihtiyaç bile duymuyorum.

Aslında pek oyun oynanıyorum o yüzden Hz fark etmiyor. Gündelik işler, dizi, film, müzik gibi eğlence HDR değerleri farklı. Philips IPS, BenQ AAS IPS yani MA nin IPS e benzetilmiş versiyonu. 2020 ve 2019 model yılları var. Bunun gibi farklar açısından. Monitör sürekli değişen birşey olmadığından minimum 2K bakıyorum.

Son düzenleme:
Aslında pek oyun oynanıyorum o yüzden Hz fark etmiyor. Gündelik işler, dizi, film, müzik gibi eğlence HDR değerleri farklı. Philips IPS, BenQ aas IPS yani manin IPS'e benzetilmiş versiyonu. 2020 ve 2019 model yılları var. Bunun gibi farklar açısından. Monitör sürekli değişen bir şey olmadığından minimum 2K bakıyorum.

Bence net BenQ al senin ihtiyaçlarını BenQ fazlasıyla karşılar. 2+1 hoparlör, kumanda, şıklık başka hiçbir monitörde yok. Çok araştırdım.

Geri
Yukarı