Philips 50PUS7505 vs Vestel 50U9400

Bedirhan08

Decapat
Değerli hocalarım selamlar. Philips 50PUS7505'i almayı düşünüyordum, babam az önce Vestel bayisine gitmiş ve 50U9400 modelini 4000 TL'ye bırakıyorlar. 3 yıl garantisi de varmış. Sizce ne yapmalıyım Vestel mi alayım Philips mi? PS4, YouTube ve Netflix'de kullanacağım görüntü kalitesi çok önemli benim için. Cevaplarınızı bekliyorum teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben olsam Philips tercih ederim, TV konusunda başı oldukça yanmış biri olarak kesinlikle Türk markası önermiyorum. Ayrıca şikayetler de bunun kanıtı. Yine de siz bilirsiniz.

Çünkü ürünlerinin çoğu dandik oluyor. Ucuz yapacağız diye dandik yapıyorlar ve fiyat performansmış gibi gözüküyor. Vestel'i araba markalarından örnek verirsek Fiat gibi düşünebilirsiniz. Paneli vs. hiç ama hiç kaliteli değil, daha önce Vestel televizyon aldık görüntüsü sarımsıydı hemen iade ettik.

Çünkü ürünlerinin çoğu dandik oluyor. Ucuz yapacağız diye dandik yapıyorlar ve fiyat performansmış gibi gözüküyor. Vestel'i araba markalarından örnek verirsek Fiat gibi düşünebilirsiniz. Paneli vs. hiç ama hiç kaliteli değil, daha önce Vestel televizyon aldık görüntüsü sarımsıydı hemen iade ettik.
Görüntü kalitesi olarak Philips ile kafa kafaya gider diyenler var hocam.

Geri
Yukarı