Philips airfryer önerisi

Azoth

Centipat
Daha fazla  
Merhaba, hediye için birkaç airfryer baktım ve Philips almaya karar verdim. Linkini bırakacağım ürünü kullanan veya bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.

Philips HD9252/90 Airfryer Fritöz 0.8 kg, 4.1 L Kapasite Amazon.com.tr

Dostum bunu çok övüyorlar. Annene falan alacaksan, sonrasında konuya görüşlerini yazarmısın bende almayı düşünüyorum. :)

Dostum bunu çok övüyorlar. Annene falan alacaksan, sonrasında konuya görüşlerini yazarmısın bende almayı düşünüyorum. :)
Karar verebilirsem inşallah hocam :) Deneyimi paylaşırım.

Cosori ile birlikte Philips marka airfryerları çok övüyorlar. Bende yeni serisinden almayı düşünüyorum.
Yeni serisi hangisi oluyor hocam ? Biraz yabancıyımda bu tür aletlere.

Yaklaşık 2-3 aydır Philips HD9252/90 modeli kullanıyorum. Amazondan almıştım bence şuanki fiyatına. Çok güzel ürün. Tavsiye ederim. 9255/60 olan modelde bu modelin birebir aynısı artı olarak wifi bağlantısı var. Wifi çok gerekli değil fakat fiyat farkı olmadığı için wifi olan model alınabilir. 4.1 litre yalnız 1-2 kişi için ideal.

Sağ olun. https://www.hepsiburada.com/philips...-airfryer-uzaktan-baglantili-p-hbcv000036ju2n bu modelede bakabilirsiniz. Aynı W değerine sahipler ve bu model uzaktan kontrol edilebiliyor.
Teşekkürler hocam. Bu modelide gördüm hatta benim attığıma göre bir tık uygun anlam veremedim :) Herhalde bunu alacağım.

Yaklaşık 2-3 aydır Philips HD9252/90 modeli kullanıyorum. Amazondan almıştım bence şuanki fiyatına. Çok güzel ürün. Tavsiye ederim. 9255/60 olan modelde bu modelin birebir aynısı artı olarak wifi bağlantısı var. Wifi çok gerekli değil fakat fiyat farkı olmadığı için wifi olan model alınabilir.
Teşekkürler hocam. Bu wifi li modeli alacağım o zaman.

Yeni konular

Geri
Yukarı