Xiaomi vs Philips airfryer

firefighter

Kilopat
Daha fazla  
Xiaomi 4L airfryer Pro Xiaomi Türkiye garantili (2550 TL) çok mantıklı gelmişti. Arkadaşlarım da Philips HD9252/90 airfryer 4.1L(2750 TL) önerdi. Ve ikisinin arasında kaldım. 2 kişi kullanacağız.

Hangisi iyidir? Deneyimleriniz var mı acaba?

Xiaomi 4L airfryer Pro Xiaomi Türkiye garantili (2550 TL) çok mantıklı gelmişti. Arkadaşlarım da Philips HD9252/90 airfryer 4.1L(2750 TL) önerdi. Ve ikisinin arasında kaldım. 2 kişi kullanacağız.

Hangisi iyidir? Deneyimleriniz var mı acaba?

Cosori markasına göz atabilirsiniz. Airfryer konusunda gerçekten iyi iş çıkarıyorlar.

Cosori markasına göz atabilirsiniz. Airfryer konusunda gerçekten iyi iş çıkarıyorlar.
Evet, bizde de birkaç aydır var ve şimdiye kadar bir sorun çıkarmadı.
Bana sağlam bir şey lazım gelecekte sık sık yer değiştirmem gerekebilir o yüzden bu iyi midir güvenemedim pek ismini hiç duymadım çünkü markanın.
Biraz daha para verip pişirme kalitesi aynı düzeyde olsa bile daha sağlam ve servisi daha kaliteli bir şey almaya verecek bütçem var demek istiyorum aslında

Bana sağlam bir şey lazım gelecekte sık sık yer değiştirmem gerekebilir o yüzden bu iyi midir güvenemedim pek ismini hiç duymadım çünkü markanın.
Biraz daha para verip pişirme kalitesi aynı düzeyde olsa bile daha sağlam ve servisi daha kaliteli bir şey almaya verecek bütçem var demek istiyorum aslında
Cosori alman üretimi ve amerikada da oldukça satılan bir marka. Amazondan alırsanız 1 ay içinde koşulsuz iade de edebilirsiniz.

Endişeniz olmasın, alana kadar bizde böyle bir marka olduğunu duymamıştık. Pek iyi bir şey beklemiyorduk ancak beklediğimizden çok daha iyi çıktı.

Cosori diğerlerinden biraz daha pahalı, o yüzden onu elemek zorunda kaldım. Bu ikisi arasında kararsızlığım devam ediyor ve acil almak istiyorum kurdan dolayı biraz korkuyorum

Geri
Yukarı