Philips BDM4037UW/00 4K 4MS Nasıldır?

Tevfik Deniz

Kilopat
Yer
istanbul
Daha fazla  
Meslek
mağaza sorumlusu, tercuman
Arkadaşlar merhaba. Yeni bir PC toplayacağım şuan biraz birikim içindeyim monitör almak istiyorum. Büyük ekran ve 4K almayı düşünüyorum grafik kartı olarak ASUS 1080 Ti modelini alacağım bu monitör sizce iyi midir? Ben oyun ve grafik ağırlıklı kullanacağım tam teknik olarak bilgim yok beğendim büyük ekran ve 4K olması ilgimi çekti. Bu konu ile alakalı bilgi alabilir miyim? Daha sonra PC toplamak içinde sizden bilgi isteyeceğim.
Bahsettiğim monitör:

PHILIPS 40" BDM4037UW/00- 4K 4ms MultiView Dp Port VA CURVED MONİTÖR

Son düzenleyen: Moderatör:
Bana biraz pahalı geldi. 2000-2500'e güzel monitörler var. Bence biraz kısıp diğer parçalara yönelebilirsin.

Fiyattan ziyade oyun için iyi olmasıni istiyorum. 4K iyi görüntü vermesi önemli ancak 60 Hz iyi değil deniyor, en az 144 Hz olması gerekiyormuş. Ondan dolayı tereddüt yaşıyorum. Kuracağım sistem grafik olacak ancak oyun ağırlıkli da kullanacağım 4K olarak bu ekranda gurus çok olduğu için PS4 bağlayıp da kullanacağım, tavsiye eder misiniz? Sizce almalı mıyım?

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı