Philips Evnia 25M2N5200p alınır mı?

voidzs

Femtopat
Daha fazla  
Son düzenleyen: Moderatör:
Bu ürünü çok inceledim. Hepsiburada satıcısıyken 2 kere şansımıda denedim fakat bana gelen ürünler problemli çıktı. Almaya korkuyorum. Sizce tekrar denenir mi? Uzun kullanımda da problem çıktığıda yazıyor üründe.

Bu ürünü çok inceledim. Hepsiburada satıcısıyken 2 kere şansımıda denedim fakat bana gelen ürünler problemli çıktı. Almaya korkuyorum. Sizce tekrar denenir mi? Uzun kullanımda da problem çıktığıda yazıyor üründe.

Aslında 240Hz monitörler arasında en seri monitör bu.
Lakin sorun yaşadığın için rakiplerini önereceğim.

İkisi de F/P üründür.

Aslında 240Hz monitörler arasında en seri monitör bu.
Lakin sorun yaşadığın için rakiplerini önereceğim.

İkisi de F/P üründür.
İnceleyeceğim ikisinide. Viewsonic ürünün satışını incelediğimde Sinerji ve İtopya yapıyor. Sinerji bildiğim kadarıyla ölü piksel, ghosting veya ışık sızması gibi durumlarda yardımcı olmadan ürünü garanti servisine gönderiyor ordaki bilgiye göre hareket ediyor. İtopya nasıl davranıyor bilgim yok, bilgisi olan varsa yazarsa sevinirim. Bu önerdiğiniz ürünlerden sizce hangisi daha ağır basıyor tercih edilebilirlik konusunda.

İnceleyeceğim ikisini de. ViewSonic ürünün satışını incelediğimde Sinerji ve İtopya yapıyor. Sinerji bildiğim kadarıyla ölü piksel, ghosting veya ışık sızması gibi durumlarda yardımcı olmadan ürünü garanti servisine gönderiyor oradaki bilgiye göre hareket ediyor. İtopya nasıl davranıyor bilgim yok, bilgisi olan varsa yazarsa sevinirim. Bu önerdiğiniz ürünlerden sizce hangisi daha ağır basıyor tercih edilebilirlik konusunda.

Dell.
Bu satıcılar ürün değişimine yanaşmaz zaten. Servis ile çalışır. Servis de sizi yokuşa sürer. Satıcıyı haklı bulur.

Geri
Yukarı