Philips Evnia 25M2N5200p alınır mı?

Dell.
Bu satıcılar ürün değişimine yanaşmaz zaten. Servis ile çalışır. Servis de sizi yokuşa sürer. Satıcıyı haklı bulur.
Çok doğru söylüyorsunuz. Güvenip bir şekilde ürün alamıyorum bundan dolayı. Sadece Amazon, Hepsiburada gibi iade veya değişimde sorun çıkartmayan yerlerden ürün alabilir duruma geldim. Ondan dolayı Philips ürünü araştırırken bu konuya denk geldim. Philips ürünüde Amazon satışını yapıyor. İnanın o tutarı verip sorunsuz bir şekilde işimi halletmek geliyor içimden ama tutar 12bin tl.

Çok doğru söylüyorsunuz. Güvenip bir şekilde ürün alamıyorum bundan dolayı. Sadece Amazon, Hepsiburada gibi iade veya değişimde sorun çıkartmayan yerlerden ürün alabilir duruma geldim. Ondan dolayı Philips ürünü araştırırken bu konuya denk geldim. Philips ürünüde Amazon satışını yapıyor. İnanın o tutarı verip sorunsuz bir şekilde işimi halletmek geliyor içimden ama tutar 12bin TL.

12 bin değmez monitöre. Teknoloji şans işi ona yapacak bir şey yok. Gidip belki mağazadan almak ya da rica edip mağazanın ürünü test edip göndermesi çözüm olabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı