Elektronik Philips OneBlade QP2824/10 Yüz ve Vücut Hibrit Tıraş Makinesi 745 TL

• Konuyu başlatan zvack
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 10
  • Görüntüleme 928
Aldım indirimi paylaşan arkadaşa teşekkürler. @Chengiz uzun vadede jiletten daha ekonomik olursa değer bence. @Taptic 4 ay fena bir süre gibi durmuyor hocam sürekli sinek kaydı istiyorum ben bakalım ne kadar götürecek.

Sinek kaydı yapıyor mu bu ürün? Aşağıdaki ürünü almıştım, iptal edip konudaki ürünü almaya değer mi ki?

Edit: Ürünle alakalı bir video izledim ve vazgeçtim, benim işime yarayacak bir cihaz değilmiş.

Yüz ve vücut versiyon için çok iyi fiyat. Bende de var aynı ürün. Jilet veya başka bir makine aramıyorum çok uzun zamandır.
Gerçekten çok iyi fiyat ve ürün. Bende Philips 5000 serisi S5887/10 var 3 başlı olmasından dolayı ense traşımı ve favori kısmına + kulağa yakın olan sakallarımı almamı zorlaştırmıştı araştırmamla bana uygun olan ürünün bu olduğunu gördüm 1300’e Mediamarkt’tan alacaktım bu indirimle yarı fiyatına almış oldum neredeyse, sadece yüz için olan 2724/10 modeliyle aynı fiyata vücut başlıkları da içeren 2824/10 modelini alabilmek iyi bir fırsat oldu.

Aldım indirimi paylaşan arkadaşa teşekkürler. @Chengiz uzun vadede jiletten daha ekonomik olursa değer bence. @Taptic 4 ay fena bir süre gibi durmuyor hocam sürekli sinek kaydı istiyorum ben bakalım ne kadar götürecek.

Hocam jiletteki kadar bir sinek kaydı bekleme elbette kökten almıyor. Görüntü olarak bir farkı yok jiletten, aynı jiletle kesilmiş gibi duruyor. Ama dokunduğunda farklı bir his alabilirsin. Ona göre yaklaş ürüne. Herkesin isteği, beklentisi farklı unutmamak lazım. Hayırlı olsun bu arada.

Geri
Yukarı