Philips SHM1900 Mikrofonlu Kulaklık İncelemesi

Herkese merhaba. Kulaklıklar arasında ucuz alternatiflerden biri olan Philips SHM1900 mikrafonlu kulaklığı inceliyorum. İyi seyirler :)

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Mikrofonu şuan kullandığım SS Siberia v2'den daha iyi. Bu kulaklığı yaklaşık 1 yıl kullandım. Tek sorunu kabloların birbirine dolanması. Öyle bir dolandı ki kablolar incelip koptu. Eğer alırsanız hayal kırıklığına uğramazsınız.

Mikrofonu şuan kullandığım SS Siberia v2'den daha iyi. Bu kulaklığı yaklaşık 1 yıl kullandım. Tek sorunu kabloların birbirine dolanması. Öyle bir dolandı ki kablolar incelip koptu. Eğer alırsanız hayal kırıklığına uğramazsınız.
Abartma be kardeşim. Görmesek bir şey demeyeceğiz fakat biraz tutarlı salla.

Arkadaşlar bütçesi biraz yüksek olana Kingston Hyperx Cloud Core tavsiye ederim. Hem bas olarak hem dış sesleri engellemesi olarak süper bir kulaklık. Ayrıca kablosu 2 parçadan oluştuğu için istediğinizde söküp telefona takıp telefonla görüşme bile yapabiliyorsunuz. Mikrafonuda çıkarılabiliyor. Ben Gamektradan 139 liraya almıştım ama şuan stokta kalmamış bulursanız kaçırmayın derim normalde fiyato 250-300 civarı.

Sizde uçtunuz artık, 50 liralık bir headset gelicek ve SS V2'ye kafa mı atıcak hadi ordan!

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı