Philips SHP9500 vs PH805

KaanMS

Centipat
Arkadaşlar geçen Amazon'dan bu kulaklığı (SPH9500) sipariş ettim. Ancak bana buna yakın bir model (8000 series, PH805) geldi. Sipariş ettiğim kulaklığı herkes çok övüyordu ancak elime gelen kulaklık hakkında pek yorum bulamadım. Parasal olarak kar etmiş olmam pek önemli değil, sizce ne yapmalıyım, ürünü geri döndürüp sipariş ettiğim ürünü mü almalıyım, yoksa bu üründe kalınır mı?

Not: Daha çok singleplayer oyunlar oynuyorum, rekabetçi oyunlara pek ilgim yok. Yani ayak sesi kasmaktansa kendimi ortamda hissetmeyi tercih ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hayatımda bir tane iyi sese sahip kablosuz kulaklık kullanmadım. Noise canceling ise baş ağrısından başka bir şey yapmıyor. Özellikle rüzgarlı havalarda tam bir çile haline geliyor.
Philips SHP9500'nin tekrardan üretime geçtiğini bilmiyordum. Philips SHP9500 ellerinde kalmadığından onu göndermiş olabilirler uzun bir süre önce üretiminin durduğunu sanıyordum. Satıcı ile iletişime geçtiniz mi?

Hayatımda bir tane iyi sese sahip kablosuz kulaklık kullanmadım. Noise canceling ise baş ağrısından başka bir şey yapmıyor. Özellikle rüzgarlı havalarda tam bir çile haline geliyor.
Philips SHP9500'nin tekrardan üretime geçtiğini bilmiyordum. Philips SHP9500 ellerinde kalmadığından onu göndermiş olabilirler uzun bir süre önce üretiminin durduğunu sanıyordum. Satıcı ile iletişime geçtiniz mi?

İade edip etmeyeceğime karar veremediğim için henüz iletişime geçmedim. Bir de şu an elimde olan kulaklığın takıp çıkarmalı kablosu da var, ama sanırım diğerinde hiç kablo yok.

Philips X2HR'dan sonra sahip olduğum en iyi kulaklık. Fiyatına göre muazzam bir ses kalitesi var. Ciddi anlamda 300,400 hatta 500 dolarlık kulakları rahatlıkla geçen bir kulaklık. Mükemmel derecede rahat, şaşıracaksanız rahatlığına o kadar rahat.

Bu arada iade et mutlaka SHP9500'ü iste.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı