Philips SPK9403B G403 İncelemesi

Merhaba değerli okuyucular; sizlerle, güncel fiyatı 100 TL civarında olup (Akakçe Linki) itopya.com üzerinden 49.01 TL'ye aldığım Philips SPK9403B G403 fare hakkında yorumlarımı ve deneyimlerimi paylaşmak istedim. İyi okumalar dilerim.
Δ Öncelikle bu bütçede ''rainbow'' aydınlatmalı bir ürün bulmak çoğu kişiyi görsel olarak tatmin edeceğini düşünüyorum. Rainbow aydınlatmasını ise -kullanma kılavuzunda yazmıyordu, kendim keşfettim- sol tıka ve DPI tuşuna aynı anda basarak değiştirebiliyorsunuz. Kapalı mod dahil olmak üzere toplam yedi modu var lakin bazı modlardaki geçişler ne yazık ki akıcı gözükmüyor. Yine de kullanıcıyı mutlu edecek yeterlilikte olduğunu söyleyebilirim.​
Δ DPI kademelerine bakacak olursak, 4 farklı ayarlanabilir kademe var: 500-1500-2500-4000 DPI. Ben genelde 1500 DPI kullanıyorum, günlük kullanım için. Ayrıca her DPI değiştirdiğinizde ışıklar yanıp sönüyor.​
Δ Farenin malzeme kalitesi ise pek iyi değil. Yan ve alt kısımlarda kullanılan malzeme kaliteli hissiyatı verse de üst kısım için aynı sözü söylemek yanlış olur. Özellikle beni rahatsız eden husus ise parça birleşim noktalarında çıkıntıların mevcut olması, fazlaca belli olması. Sol ve sağ tıkın uç kısımları ise biraz havada ve sivri, bunu da belirtmek isterim.​
Δ Farede toplam 7 tuş var: sol tık, sağ tık, scroll (tekerlek), ileri tuşu (farenin sol yan kısmında), geri tuşu (farenin sol yan kısmında), ''return to main screen'' tuşu ve ışık açma kapama ''çentiği''.​
Δ Son olarak söylemek istediklerim; çok kaliteli olmasa da örgü kabloya sahip, yazılım desteği yok, orta-büyük boyutta diyebileceğimiz bir fare. Ben bir kez masadan yere düşürdüm, herhangi bir sorun olmadı. Günlük kullanım için oldukça uygun, indirimde görürseniz tercih edebilirsiniz fakat oyuncular için önermem.​
Teşekkür eder, sağlıklı günler dilerim.

SPK9403B_00-IMS-tr_TR.jpg
Oyunlarınıza ışık katın
Ekran Alıntısı.PNG

Daha teknik-detaylı bilgiler için;

Geri
Yukarı