G403 incelemesi

1,5 yıl önce 46 dolara akrabam aracılığıyla Amerika'dan aldığım G403 aldım.

İnceleme: Öncelikle Alırken G502 ile arasında kalmıştım ama bastığım tuşun bana geri tepki vermesini istediğim için (mekanik klavye gibi) G403 aldım. Hem FPS hem de Moba oyunlar için kullanıyorum ikisinde de mükemmel iş yapıyor. Hor kullanmama rağmen hiç bir sıkıntısı yok. Hor kullanmaktan kastım yerden yere vurmaktan ziyade tuşlara sert basmak. Ağırlıklı olarak FPS oyunları oynayan biri olarak Mousemden memnunum ve tavsiye ederim. Sensörü gayet iyi çalışıyor ve özellikle R6S gibi piksellik nişan alman gereken oyunlarda hiç zorlanmıyorsunuz. Eli çok iyi kavruyor. Kenarlarındaki kauçuk sayesinde elde kaymayı engelliyor. 10 gramlık ağırlığı gerçekten çok farkettiriyor. Sanki ağırlığı takmayınca elinizde içi boş plastik tutuyormuş gibi oluyor. Kısaca memnunum ve tavsiye ederim. Sorularınız olursa sorabilirsiniz elimden geldiğince yardımcı olurum.

Ayrıca 2 haftadır kullanmaktan kaynaklı Scroll tuşu çift basıyordu. Bunu Logitech Desteğe yazdım ve birkaç çözüm önerisi verdiler. İşe yaramayınca Mouse'umun yenisini göndereceklerini ve eski cihazı geri göndermeye gerek olmadığını söylediler. Onun da gelmesini bekliyorum.

Ayrıca 2 haftadır kullanmaktan kaynaklı Scroll tuşu çift basıyordu. Bunu Logitech Desteğe yazdım ve birkaç çözüm önerisi verdiler. İşe yaramayınca Mouse'umun yenisini göndereceklerini ve eski cihazı geri göndermeye gerek olmadığını söylediler. Onun da gelmesini bekliyorum.

İşte Logitech farkı. Benim de G Pro X kulaklığı direkt geri almışlardı, tek sebebim performansını beğenmememdi.

Çok doğru sırf bu yüzden ileride alacağım ekipmanları Logitech'in bu yönünü düşünerek seçeceğim.

Ben yine de bir tek mouse'larını alırım hocam, diğer ürünleri bana göre çok başarılı sayılmaz. G102 ve G305 var şu an memnunum.

Yeni konular

Geri
Yukarı