Philips TAUT102 alınır mı?

Thulkor

Kilopat
Yer
Tekirdağ
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Intel i9 13900K
MSI MPG z-790 Carbon Wifi Anakart
MSI Nvidia RTX 4080 Suprim X 16 GB
Corsair Vengeance DDR5 6800 Mhz 2x16 GB Ram
Cooler Master TD500 Mesh Kasa
Corsair iCue H150 Sıvı Soğutma
Corsair HX1200 Platinium +80 PSU
Meslek
Dispatcher
Merhaba. Bu kulaklığı almaya karar verdim.
Genel olarak kullanım için istiyorum. 400 TL civarı bir bütçe ayırmak istiyorum.
Bazen spor salonunda da kullanmayı planlıyorum sorun olur mu bu konuda bilgim yok. Kullanan arkadaşlar var ise yardımcı olabilirler mi acaba kulaklık hakkında?
Philips TAUT102 Kulaklık MediaMarkt

Bire bir kullandınız mu önerdiğiniz kulaklığı? Ses kalitesi olsun, mikrofon performansı olsun nasıl? Sonuçta arada 250 TL bir fark var ve insan merak ediyor.
Tabiki de kullanıyorum. Ses bakımından 2 bucuk saat konuşmuşluğum var. Ses kalitesi de güzel video ve müzik gayet iyi dinleyebiliyorsun. Şarzı da iyi gidiyor. Tek sıkıntısı bu ürün internetten alınmaz. Ben D&R dan kendim almıştım. İnternette birçok sahtesi var. Hangi siteen alırsanız alın sahte gelmesi olası bir durum(AirDots kullanıcısıyım).

Son düzenleme:
Anladım. Şimdi bir kaç video izledim. Ses kalitesinden bass olarak bir beklentiniz olmasın diyorlar. Ve dışarıda biriyle konuşmanız zor diyorlar. Ancak evde sessiz ortamda olursanız iyi olur diyorlar. Sanırım bu gibi farklılıklardan kaynaklı bir fiyat farkı var. Bende şu an tek artısı spor yaparken kullanılabilir demesi. Onun dışında dikkatimi çeken bir yer olmadı ama kararsızım. Gerekirse 500 TL'ye kadar çıkacağım ama istediğim kulaklık hem genel kullanımda hem sporda uygun olsun şeklinde.

Yeni konular

Geri
Yukarı