Çözüldü Philips UH202 Bluetooth cızırtı sesi

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Yer
İzmir, Ataşehir
Daha fazla  
Aslında sadece bu kulaklığa özgü değil. Neredeyse her kulaklıkta oluyor. Bluetooth ile bağlandığımda bir süre sıkıntı çıkmıyor fakat sonra ses aralıklı aralıklı gelmeye başlıyor. Windows'un sesleri de dahil. Bluetooth'u aç kapat yapıyorum sorun çözülüyor. Biraz araştırdım çoğu kişi bu tür sıkıntılarla karşılaşmış fakat çözüm yolu bulamamış. Çözüm yolu bilen hocalarım var mı?

Hocam programı indirdim. Tam olarak hangi ayarları yapsam düzelir?
Kulaklığın desteklediği herhangi bir ayarı yapabilirsin. Benim hiç bağlanmayan, bağlanınca öten kulaklığımı artık LDAC bile bağlayabiliyorum. Dokunmatik tuşları da mükemmel şekilde çalışıyor. Düzelmediyse başka bir tavsiyem malesef yok.

Kulaklığın desteklediği herhangi bir ayarı yapabilirsin. Benim hiç bağlanmayan, bağlanınca öten kulaklığımı artık LDAC bile bağlayabiliyorum. Dokunmatik tuşları da mükemmel şekilde çalışıyor. Düzelmediyse başka bir tavsiyem maalesef yok.

Sağ olun hocam hem programla oldu gibi hem de şu son Bluetooth güncellemesi ile sorun yok gibi duruyor. Çözümünüz için tekrardan teşekkür ediyorum.

Geri
Yukarı