Phoenix Miner kullananlar dikkat!

Merhaba hocam sanırım benim hash farklı o yüzden ne yapmamı önerirsiniz? Windows'un ve minerın olduğu diske format atsam yeterli mi?
Bu durumlarda genel tavsiye edilen gerekirse sistemi yeniden kurmak, şifrelerinizi değiştirmek ve ek güvenlik ayarlarını açmak.
2fa yı açmak vs...

Phoenix yalanladı forumda da konuşmalar mevcut NiceHash umarım özür diler. Ben kullanmaya devam ediyorum.

Buradan bakın

Ayrıca haberi yapan NiceHash'in geçmişinin pek parlak olduğu söylenemez tamamen trafik çekme amaçlı yaptıkları bir karalama kampanyası siz gidip 3. şahıs yazılımı indirirseniz tabii ki bilgileriniz çalınır kullanmak isteyen arkadaşlar indirme kaynağını tekrar kontrol edip güvenle kullanmaya devam edebilir NiceHash ceo'sunun vurgunu da fotoğrafta.

Dosya Ekleri

• Adsız22.jpg
    Adsız22.jpg
    189,3 KB · Görüntüleme: 61
Son düzenleme:
Phoenix yalanladı forumda da konuşmalar mevcut NiceHash umarım özür diler. Ben kullanmaya devam ediyorum.

Buradan bakın

Ayrıca haberi yapan NiceHash'in geçmişinin pek parlak olduğu söylenemez tamamen trafik çekme amaçlı yaptıkları bir karalama kampanyası siz gidip 3. şahıs yazılımı indirirseniz tabii ki bilgileriniz çalınır kullanmak isteyen arkadaşlar indirme kaynağını tekrar kontrol edip güvenle kullanmaya devam edebilir NiceHash ceo'sunun vurgunu da fotoğrafta.

Hocam phoenixminer orjinal adresi nedir yardımcı olur musun format attım gidip saçma bir şey indirmeyeyim şimdi.

Geri
Yukarı