Phoenix miner reconnecting hatası

Selamlar, ilk defa mining yapıyorum. İnternette videolardan baka baka az çok nasıl kazılacağını öğrendiğimi düşünüyorum. GPU olarak 1660 Super var. Phoenix miner ile kazacağım. Şu videodan baktım .bat dosyasında farklı olan tek şey wallet adresim, o da zaten öyle olması gerekiyor fakat nedense sürekli reconnecting hatası alıyorum. Sizce neden olabilir bu hata? Ekran görüntüsünü buraya bırakıyorum.

Screenshot_21.png

Videodakiyle tek fark wallet adresim. Başka ne gibi bir hata olabilir burada sizce?
Ethermine'ın Avrupa sunucularını kullanabilirsiniz. "-pool" yerine "-epool" yazabilirsiniz. Bir de REM ile başlayan kısımları (Remove'un yani kaldırın kısaltması) ve sondaki "pause" yazısını silin.

SSL bağlantı ile stratum port kullanıyorsunuz. 4444 yazan yeri 5555 ile değiştirin.

Ethermine'ın Avrupa sunucularını kullanabilirsiniz. "-pool" yerine "-epool" yazabilirsiniz. Bir de REM ile başlayan kısımları (Remove'un yani kaldırın kısaltması) ve sondaki "pause" yazısını silin.
REM kısımlarını sildim. Pause yazısını silince programı açınca 1-2 saniye sonra kendini kapatmaya başladı bende tekrar yazdım dosyaya ve 2 tane pool vardı -epool2'yi tanımadı bende sildim ama yine olmadı.
SSL bağlantı ile stratum port kullanıyorsunuz. 4444 yazan yeri 5555 ile değiştirin.
maalesef olmadı.
REM IMPORTANT kısmında bu yazıyor türkçeye çevirdiğimde eth adresini kendi eth cüzdan adresinle değiştir diyor ama zaten öyle?

Dosya Ekleri

• rem.png
    rem.png
    35 KB · Görüntüleme: 217
REM kısımlarını sildim. Pause yazısını silince programı açınca 1-2 saniye sonra kendini kapatmaya başladı bende tekrar yazdım dosyaya ve 2 tane pool vardı -epool2'yi tanımadı bende sildim ama yine olmadı.

maalesef olmadı.
REM IMPORTANT kısmında bu yazıyor türkçeye çevirdiğimde eth adresini kendi eth cüzdan adresinle değiştir diyor ama zaten öyle?
Bu komut satırını kullanır mısınız bir de?

PhoenixMiner.exe -pool eu1.ethermine.org:4444 -pool2 us1.ethermine.org:4444 -wal 0x008c26f3a2Ca8bdC11e5891e0278c9436B6F5d1E.deneme -proto 3

REM
REM Example bat file for starting PhoenixMiner.exe to mine ETH
REM

setx GPU_FORCE_64BIT_PTR 0
setx GPU_MAX_HEAP_SIZE 100
setx GPU_USE_SYNC_OBJECTS 1
setx GPU_MAX_ALLOC_PERCENT 100
setx GPU_SINGLE_ALLOC_PERCENT 100

REM IMPORTANT: Replace the ETH address with your own ETH wallet address in the -wal option (Rig001 is the name of the rig)
PhoenixMiner.exe -pool eu1.ethermine.org:4444 -wal cüzdanno.Rig001 -dagrestart 1 -rvram -1 -eres 0
pause
REM
REM Example bat file for starting PhoenixMiner.exe to mine ETH
REM

setx GPU_FORCE_64BIT_PTR 0
setx GPU_MAX_HEAP_SIZE 100
setx GPU_USE_SYNC_OBJECTS 1
setx GPU_MAX_ALLOC_PERCENT 100
setx GPU_SINGLE_ALLOC_PERCENT 100

REM IMPORTANT: Replace the ETH address with your own ETH wallet address in the -wal option (Rig001 is the name of the rig)
PhoenixMiner.exe -pool eu1.ethermine.org:4444 -wal cüzdanno.Rig001 -dagrestart 1 -rvram -1 -eres 0
pause
herşeyi sil bunu direkt koy sadece cüzdan no yerine cüzdanını yaz starmine bu kadar olması lazım şu an çalışan sistem gerekli komutlar eklenmiştir.autores vb..

Geri
Yukarı