Phoenix OS "Play Services Can't Update" hatası

The_Glow

Centipat
Daha fazla  
Merhaba,

Acer Aspire Switch SW 5-012 cihazımda Windows kurulu ve ayrıca flash belleğimden önyüklediğim Phoenix OS var.

Sorum şu ki; Phoenix OS'da bazı Android oyunları oynayabilmem için Google Play servislerinin güncel olması gerekiyor ama ben güncelleyemiyorum. Nasıl çözerim?

Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
BlueStacks 3 indirebilirsiniz hocam. Deneyin olmaz ise PrimeOS öneririm.
Bir başka kaynak :
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Ekran kartınız nedir ?
e.PNG

BlueStacks 3 indirebilirsiniz hocam. Deneyin olmaz ise PrimeOS öneririm.
Bir başka kaynak:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Ekran kartınız nedir?

Attığınız videoyu denesem çalışır mı acaba, siz denediniz mi?

BlueStacks'ın yeni sürümleri kararlı çalışmayabilir ekran kartı olmadığı için. Gönderdiğim videodakini deneyin olmaz ise PrimeOS kurabilirsiniz. Alternatif olarak BlissOS.

BlueStacks'ın yeni sürümleri kararlı çalışmayabilir ekran kartı olmadığı için. Gönderdiğim videodakini deneyin olmaz ise PrimeOS kurabilirsiniz. Alternatif olarak blissos.

Prime OS ve bliss OS'u kuramam çünkü daha önce bu bilgisayara Dual Boot kurdum PC çöktü son anda kurtardım, Phoenix OS'u seçmemin nedeni flash bellekten veri kaybı yaşamadan Boot edebilmem.

Prime OS ve bliss OS'u kuramam çünkü daha önce bu bilgisayara Dual Boot kurdum PC çöktü son anda kurtardım.

Anladım hocam PhoenixOS desteği kestiği için alternatif önermiştim. 2 GB RAM ile çoğu emülatör stabil çalışmayacaktır. Sorununuza gelirsek internetten APK olarak güncel Play Store indirir iseniz bu sorun ortadan kalkıyor.

Anladım hocam phoenixos desteği kestiği için alternatif önermiştim. 2 GB RAM ile çoğu emülatör stabil çalışmayacaktır. Sorununuza gelirsek internetten APK olarak güncel Play Store indirir iseniz bu sorun ortadan kalkıyor.

Deneyeceğim hocam. Olur veya olmazsa geri döneceğim, teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı