Photon Unity Networking PLUS 50% indirimle satın al

Elgün

Hectopat
Yer
Azerbaijan
Daha fazla  
Meslek
Yazılım Mühendisi
Merhaba arkadaşlar bugün bana Exit Games'den mesaj geldi. Mesajda sadece bana veya istediğim bir kişiye özel 50% indirimle Photon Unity Networking PLUS alma şansı veriyor. Bana gelen mesaj aynen şöyle.

Psst. Hey [email protected],

Photon Unity Networking PLUS (PUN+) is 50% off for a limited time during our secret sale to say "thank you!" to our amazing community.

Highlights of PUN+:
> Pay once, use forever: 100 concurrent user Photon Cloud life-time plan. Forever.
> Global Cloud: Hosting Centers in US, Europe, Japan, Singapore, Australia & planned in Brasil & Korea. Launch your games world-wide on any platform.

Get it now for US$ 95 (regular) US$ 47.50 during our secret sale.

Take me to PUN+ secret sale >>

Best regards,
The Photon Team

PS: if you have any questions, simply reply to this email.

PUN+ ne olduğunu bilmeyenlere küçük bir bilgi: PUN+ (veya sadece PUN) Unity oyun motorunda gelişmiş networking sistemlerinde kullanınan yazılımdır. PUN+ ve PUN(ücretsiz sürüm) arasındakı farklar ise anlık başına düşen kullanıcı sayısıdır. Yani PUN server'e aynı anda sadece 20 kişi girebilirken PUN+ server da böyle bir kısıtlama yok.

Gördüğünüz gibi 95 dolar yerine sadece 45.50 dolara sahip olabilirsiniz. PUN+ sadece 47.50 dolara sahip olmak isteyenler hemen benimle iletişime geçsinler.

Mail: [email protected]
Facebook: Elgün Hüseynli | Facebook

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı