Photoshop ağırlıklı oyun monitörü tavsiyesi

Bütçe
4-5 bin lira

murathanc

Hectopat
Makaleler
1
Photoshop ve oyun oynamak için monitor bakıyorum. Tavsiyelerinizi beklerim.
Pek bilgi sahibi değilim ekran konusunda 4-5k bütçe makul benim için.
3060 ekran kartı kullanacağım. Oyunlarda Ultra takıntım yok medium veya high yeterli benim için.

Son düzenleyen: Moderatör:
Peki 2 k ekran aldığımda oyunlarda darboğaz yaşamamak için Ultra modu açmamam yeterli olur mu?

Bir darboğaz twsti yapan sitede 2560x1440 ekran seçtiğimde %20 darboğaz olacağı yazıyor o sebeple sordum

Peki 2 k ekran aldığımda oyunlarda darboğaz yaşamamak için Ultra modu açmamam yeterli olur mu?

Bir darboğaz twsti yapan sitede 2560x1440 ekran seçtiğimde %20 darboğaz olacağı yazıyor o sebeple sordum.

İmkanı yok darboğazın. O siteler dayanaksız sallamasyon. Photoshop için 27" daha iyi olur ama 2K için bütçen yok. Attığım en iyisi.

Sanırım yukarıda paylaşılan monitör sizinkinin 24 inç ve nvidia uyumlusu yanlışım varsa düzeltin
Gönderdiğiniz freesync Amd uyumlu diye biliyorum
Rtx 3060 kullanıcam o yüzden Gsync olması lazım diye biliyorum
1080p de pek seçenek yok zaten sanırım
Gsync olması önemli sanıyorum ve sitelerde 1080p 24 inc 2-3 monitör karşıma çıkıyor

Sanırım yukarıda paylaşılan monitör sizinkinin 24 inç ve nvidia uyumlusu yanlışım varsa düzeltin
Gönderdiğiniz freesync Amd uyumlu diye biliyorum
Rtx 3060 kullanıcam o yüzden Gsync olması lazım diye biliyorum
1080p de pek seçenek yok zaten sanırım
Gsync olması önemli sanıyorum ve sitelerde 1080p 24 inc 2-3 monitör karşıma çıkıyor
Freesync de kullanabilirsin Nvidia kartlar ile birlikte hiçbir sıkıntı olmaz.

Sanırım yukarıda paylaşılan monitör sizinkinin 24 inç ve NVIDIA uyumlusu yanlışım varsa düzeltin.
Gönderdiğiniz FreeSync AMD uyumlu diye biliyorum.
RTX 3060 kullanacağım o yüzden G-SYNC olması lazım diye biliyorum.
1080p de pek seçenek yok zaten sanırım.
G-SYNC olması önemli sanıyorum ve sitelerde 1080p 24 inc 2-3 monitör karşıma çıkıyor.

27g2spu 27" 1080p. 24G2SPU 24" 1080p. Ayrıca hem FreeSync ve hem G-SYNC destekliyor o konuda sorununuz olmaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı