Photoshop alternatifi program önerisi

xbea

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Arkadaşlar Adobe Premiere GO, After Effects ve Photoshop kullandım. Deneme sürümleri bitti. Bu programlar gibi kullanımları benzer, zengin içeriği olan alternatif bedava olan programlar var mı? Düşük ücretli alternatiflere de açığım ancak ne yazık ki çok fazla bir bütçem yok. Bana tavsiyede bulunur musunuz? Şimdiden teşekkürler. İyi forumlar, saygılar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar Adobe Premiere GO, After Effects ve Photoshop kullandım. Deneme sürümleri bitti. Bu programlar gibi kullanımları benzer, zengin içeriği olan alternatif bedava olan programlar var mı? Düşük ücretli alternatiflere de açığım ancak ne yazık ki çok fazla bir bütçem yok. Bana tavsiyede bulunur musunuz? Şimdiden teşekkürler. İyi forumlar, saygılar.
GIMP çok iyidir, eğer arayüzü berbat geldiyse internette PhotoGIMP adında bir proje var GIMP'in arayüzünü Photoshop gibi yapıyor.

Adobe'nin diğer programlarını mı diyorsun?

Lightroom yerine Darktable kullanabilirsin

Premier yerine Kdenlive kullanabilirsin.

Illustrater yerine Inkscape
Kdenlive için Windows 10 üzerinde iyi çalışmıyormuş diyorlar. Bu konu hakkında bilginiz var mı?
Photoscape de var ama pek iyi değil. Yine de bakmak istersen.
Peki diğer programlar hakkında bir öneriniz var mı?

Kdenlive için Windows 10 üzerinde iyi çalışmıyormuş diyorlar. Bu konu hakkında bilginiz var mı?

Peki diğer programlar hakkında bir öneriniz var mı?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geri
Yukarı