Photoshop arka plan otomatik düzenleme nasıl yapılır?

Telmogram

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, bir projem var. Nesneleri ayırdım ancak nesneleri ayırdıktan sonra arkası boş kaldı. Ben de arka planı düzenlemeye çalıştım ancak bir türlü beceremedim. Belki otomatik düzeltme özelliği vardır dedim onu da bulamadım, internette de bir türlü aradığım sonuca ulaşamıyorum hem yerli hem yabancı kaynaklardan. Stamp tool ve patch tool u da denedim yine de beceremedim. Bilenler nasıl yapabileceğim konusunda yönlendirirse çok sevinirim görseli de ekleyeceğim. Şimdiden teşekkürler.

tanrıçaya_meydan_okumak.PNG

Arka planı beyaz mı istiyorsunuz? Bu resmi 2.katmana arka planı 1.katmana koyarsanız sadece 1.katman üzerinden oynama yapabilirsiniz. Ama tabii tam nasıl bir şey istediğinizi derseniz daha iyi olur.

Arka planı beyaz mı istiyorsunuz? Bu resmi 2.katmana arka planı 1.katmana koyarsanız sadece 1.katman üzerinden oynama yapabilirsiniz. Ama tabii tam nasıl bir şey istediğinizi derseniz daha iyi olur.
şu damalı bölgenin arkadaki görsele göre düzenlenmesini istiyordum hocam, farklı bir animasyon tekniği deniyorum benim için oldukça önemli yani

Dikdörtgen bir alan seç, daha sonra üretgen doldu de ve oluştur yap. (sürüm 2024 olmalı)
2024 creative cloud ürünü hocam

Yeni konular

Geri
Yukarı