Photoshop CC Camera RAW filter açıldığında çöküyor

Sistemin de biraz eski ve kiralama yöntemine cep telefonu programları gibi geçen her firma gibi, bir şeyler satınalmanı zorunlu kılıyorlar.

Çalıştırabildiğin versiyonu buraya yazarsın o zaman, benzer durum yaşanırsa ve tabi birisi konu açmak yerine aramayı düşünürse çok iyi olur.
merhabalar tekrar tüm sürümleri denedim 2017'ye kadar sorunsuz çalıştı Camera Raw ama 2018 ve sonrasında hata vermeye başladı

merhabalar tekrar tüm sürümleri denedim 2017'ye kadar sorunsuz çalıştı Camera Raw ama 2018 ve sonrasında hata vermeye başladı
Elindeki sistemin desteklediği aralık o zaman şöyle;

1675164223969.png

2012-2013 ekran kartlı sistemle 2017'ye kadar kullanılabiliyor. 4 yıl diyelim.

Bu mantıkta devam edeceklerini sanmıyorum, zira teknoloji farklılaştı sistemler için, o zaman kısıtlama getirebilirler veya sistem/donanım üreticileri ve sürücülerle kısıtlayabilirler de.

Elindeki sistemin desteklediği aralık o zaman şöyle;

Eki Görüntüle 1651795

2012-2013 ekran kartlı sistemle 2017'ye kadar kullanılabiliyor. 4 yıl diyelim.

Bu mantıkta devam edeceklerini sanmıyorum, zira teknoloji farklılaştı sistemler için, o zaman kısıtlama getirebilirler veya sistem/donanım üreticileri ve sürücülerle kısıtlayabilirler de.
İlla bilgisayarı mı değiştirmek zorundayım?

İlla bilgisayarı mı değiştirmek zorundayım?

Gelen güncellemeler dışında istediğini yapmak için bir yol bulamıyorsan ve zorunlu hissediyorsan evet. Önce telefonlardı, sonra bilgisayarlar, insanlar alışmayı kabul ettikçe arabanın bataryası diye uzayacak konu, kitaptan alıntılayalım, savaş barıştır.

Gelen güncellemeler dışında istediğini yapmak için bir yol bulamıyorsan ve zorunlu hissediyorsan evet. Önce telefonlardı, sonra bilgisayarlar, insanlar alışmayı kabul ettikçe arabanın bataryası diye uzayacak konu, kitaptan alıntılayalım, savaş barıştır.
haklısınız, aslında ekran kartı eski olsa da 2023ü de rahatlıkla çalıştırabilir biz alışmışız.

Geri
Yukarı