Photoshop CS6 Kullanarak Yazı Değiştirme

EmreEfe

Hectopat
Daha fazla  
"SIRMALI" yerine başka bir şey yazmak istiyorum fakat silip ekleyince gerçekci durmuyor. Nasıl gerçek duracak şekilde başka bir şey yazabilirim?

Adsız.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle beyaz katmanı kopyalayarak yazıyı yok ettim. Ardından istek yazınızı yan olacak şekilde yerleştirdim. Üstüne belirli (pin light, outer glow, bevel and emboss, gradient owerlay, satin) efektleri uyguladım. Umarım istediğiniz gibi olmuştur.
noyan.png

Öncelikle beyaz katmanı kopyalayarak yazıyı yok ettim. Ardından istek yazınızı yan olacak şekilde yerleştirdim. Üstüne belirli (pin light, outer glow, bevel and emboss, gradient owerlay, satin) efektleri uyguladım. Umarım istediğiniz gibi olmuştur.Eki Görüntüle 235332
Ben klon aracı kullanıp yazıyı sildim. Daha sonra #33333 renk kodu ile yazıyı yazıp soldurma aracı ile 2 harfi soluklaştırdım. Daha bi benzedi sanki benim yaptığım :) Dostum çok teşekkür ederim sana.
1z.png

Ben klon aracı kullanıp yazıyı sildim. Daha sonra #33333 renk kodu ile yazıyı yazıp soldurma aracı ile 2 harfi soluklaştırdım. Daha bi benzedi sanki benim yaptığım :) Dostum çok teşekkür ederim sana.
Eki Görüntüle 235336
Evet daha başarılı olmuş yaptığın, ben de kendi tek tük photoshop bilgimle bir şeyler yapmaya çalıştım :p eline sağlık

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı