Photoshop CS6 nasıl öğrenilir?

v7xbc

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar temel ufak tefek şeyleri biliyorum ama desenler pattern gibi şeyleri bilemiyorum. Önerebileceğiniz videolar var mı?

2022-2023 sürümlerini öneririm. Ve yapmak istediğin tasarım hakkında tutorial videolar izleyebilirsin, böylece oradaki Tool'ları öğrenebilirsin. Ben öyle yapmıştım ve etkisini gördüm. Son 4-5 yıldır aktif olarak grafik tasarım ile uğraşıyorum ama şu aralar eskisi kadar iyi değilim. Ama dediğim gibi tutorial izlersen hem yeni tasarım akımlarını denir ve oradaki kullanılan Tool'ları öğrenirsin. Oturup da sıfırdan PS dersleri izlemek gerçekten hem sıkıcı hem zaman kaybı geliyor bana.

Hocam hangi konu için yapacaksan ona göre pack bul işte içinde efektler olsun farklı farklı desenler olsun sonra da YouTube'dan tutorial videolar izleyerek yapmaya çalış aynısını bir zamandan sonra alışıyosun.

Hocam hangi konu için yapacaksan ona göre pack bul işte içinde efektler olsun farklı farklı desenler olsun sonra da YouTube'dan tutorial videolar izleyerek yapmaya çalış aynısını bir zamandan sonra alışıyosun.

Benim yazdığımla senin yazdığının arasında ki farkı bulmaya çalışıyorum... Ben de aynı şeyleri söyledim sen baştan savar gibi yazmışsın, benim yazdığımı 1:1 kopyalamışsın. Hoş değil dostum... Ben grafik tasarım sektörüne atıldım, ajanslar ile dahi çalıştım. Bilgimi ve kendi başlangıçımı öneri de bulundum. Senin yazdığın ise çok spontole geldi.

Benim yazdığımla senin yazdığının arasında ki farkı bulmaya çalışıyorum... Ben de aynı şeyleri söyledim sen baştan savar gibi yazmışsın, benim yazdığımı 1:1 kopyalamışsın. Hoş değil dostum... Ben grafik tasarım sektörüne atıldım, ajanslar ile dahi çalıştım. Bilgimi ve kendi başlangıçımı öneri de bulundum. Senin yazdığın ise çok spontole geldi.

Hocam burada senin düşüncenin ne olduğu beni alakadar etmez. Ben sadece kendim nasıl başladıysam onu yazdım, neden bu kadar gerginsin bilmiyorum.

Hocam burada senin düşüncenin ne olduğu beni alakadar etmez. Ben sadece kendim nasıl başladıysam onu yazdım, neden bu kadar gerginsin bilmiyorum.

1. Düşüncem değil, tecrübelerimden bahsettim.
2. Senin kendi başlama serüvenin nedense benimki ile çok benziyor?
3. Gergin falan değilim, sen gergin olabilirsin ve karşında ki kim olursa olsun saygılı ol.
4. Benim yazdığım yazıdan hiç farkı yok neredeyse.
5. Yaptığın işler hakkında behance profilin varsa bakmayı çok isterim.

Yeni konular

Geri
Yukarı