Photoshop CS6 yol doldurma hatası

Skorsky2

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba vektör çizim yapmak istiyorum (yüzümü ifşa etmemek için koymadım) bir yol seçip sağ tıklayıp yolu doldur dediğimde yolun içerisini değil yolun dışarısını dolduruyor bunu nasıl çözeceğim? Photoshop CS 6.

bandicam 2016-06-20 18-02-44-631.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Vectorel bir çizim yapıyorsanız yaptığınız çizimin içine doldurma gibi durumu ancak üst taraflardan renklerini değiştirebilirsiniz diye biliyorum başka yerden kova ile g kısa yolu olan yerden atarsanız dış kısmını doldurur diye tahmin ediyorum.

Vectorel bir çizim yapıyorsanız yaptığınız çizimin içine doldurma gibi durumu ancak üst taraflardan renklerini değiştirebilirsiniz diye biliyorum başka yerden kova ile g kısa yolu olan yerden atarsanız dış kısmını doldurur diye tahmin ediyorum.
@tNcr hocam bir şey soracaktım acaba 3D modellemeden anlarmısınız?

Öncelikle vektörel bir çalışma yapıcaksan kullanmış olduğun Photoshop programı uygun değil. Photoshop pixel tabanlı bir program. Senin Illustrator programını kullanman gerek. O vektör tabanlı programdır. Photoshopta yolu tamamlamak istiyorsan pen tool ile seçiceksin istediğin kısmı ctrl+enter yapıp yolu tamamlayabilirsin. Ayrıca programları türkçe kullanmasan iyi olur. Bir sorun olunca internetten bulması kolay olur.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı