Photoshop duvar kağıdı çalışmalarım nasıl olmuş?

19456

Kilopat
Makaleler
5
Merhaba;
Photoshop ile duvar kağıtları tasarladım. Sizce nasıl? Fikirlerinize açığım. (özellikle renk konusunda).

a.png

Tam boyutlu halleri;

Son düzenleyen: Moderatör:
Bende böyle ufak tefek şeyler yapıyordum. Karakterlerle ilgili arkaplan vesaire ilgileniyorum. Güzel şeyler çıkıyor. HD fotoğraflar zor bulduğumuz için kaliteler düşüyor.

Dosya Ekleri

• reyna çalışmam-1.jpg
    reyna çalışmam-1.jpg
    85,1 KB · Görüntüleme: 35
@IBarış Teşekkürler. Gezegen duvar kağıtları IOS 12 ile birlikte geldi sanırsam benim de en sevdiğim tarz oldu o yüzden bu tarzda yaptım. Kendi fikirlerimi de denedim ancak güzel bir sonuç çıkaramadım :D

@Webcam kullanan insan Teşekkürler. Son ikisi Windows 11 tarzında renklendirmeleri farklı ve dikey halde.

@Luminous Valentine Evet ama mobilde basit duvar kağıtları daha çok hoşuma gidiyor diğer türlü uygulama ikonları ile kargaşa oluyor gibime geliyor. Basitlikten kastınız gölgelendirme ve ışıklandırma yetersizliği ise evet sonradan farkettim ki yetersiz olmuş.

@Buğra00 Teşekkür ederim. Gölgeler yetersiz evet. Monitörümün kontrastından mıdır anlamadım ama önce fazla gibime geliyor telefonumda baktığımda ise yetersiz geliyor.

@Evemania @XClone Teşekkür ederim.

@Gentoo1 Teşekkürler daha çok Illustrator ile logo ve kartvizit işiyle uğraşıyorum ikinci wallpaper çalışmam.

@volkiavcii Güzel olmuş. Yüzün kenarlarında biraz beyazlık var onlar atılırsa veya geçiş yumuşatması uygulanırsa daha da güzel olabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı