Photoshop ile resimdeki yazıyı değiştirme nasıl yapılır?

emir312

Decapat
Daha fazla  
Photoshop'ta herhangi bir resim üzerindeki yazıyı silip aynı stil ve renkte sanki hiç silinmemiş gibi yazı yazmayı nasıl yaparız?

Not: Photoshop bilgim 0 detaylı şekilde anlatabilir misiniz?

Örnek olarak Discord'daki yazi.

Photoshop'ta herhangi bir resim üzerindeki yazıyı silip aynı stil ve renkte sanki hiç silinmemiş gibi yazı yazmayı nasıl yaparız?

Not: Photoshop bilgim 0 detaylı şekilde anlatabilir misiniz?

Örnek olarak Discord'daki yazi.
Anladığım kadarıyla fake mesaj yapmak istiyorsun, dediğini yapabilir misin bilmiyorum ama başka bir taktik vereyim, Discord'dan kendin bir mesaj at. Orijinal fotodaki mesajın yerine koymak istediğin mesajın birebir aynısını at sonra SS al. Kes ve orijinal fotonun üstüne yapıştır. Bu dediğimi paintten bile yaparsın.

Görseli gösterebilme şansın var mı ve üzerine ne yazılmasını istiyorsun?

Görseli gösterebilme şansın var mı ve üzerine ne yazılmasını istiyorsun?
Görsel bu sadece merak ettim nasıl yapıldıgını

Düz veya tekrar eden desenli şeylerde yapabilirsin ama nasıl bir resim olduğuna bağlı dediğin şey.

Font olursa olur. Yoksa aynısı olmaz. Yani silip yazılır ama aynı tipte olmaz. Aynı font olursa olur.

Discord fontlarını bulabilime şansımız var mı hocam Google'da arattım fakat bulamadım

Dosya Ekleri

• image-3.png
    image-3.png
    4,4 KB · Görüntüleme: 158
  • image-3.png
    image-3.png
    4,4 KB · Görüntüleme: 143
Görsel bu sadece merak ettim nasıl yapıldıgını

Discord fontlarını bulabilime şansımız var mı hocam Google'da arattım fakat bulamadım
Photoshop tespit ediyor genelde. Tespit sonucunu atıyorum. Bu fontlardan biri olabilir.

Dosya Ekleri

• 2.png
    2.png
    174,2 KB · Görüntüleme: 151

Yeni konular

Geri
Yukarı