Photoshop İsteği

Kimse

Kilopat
Makaleler
21
Herkese merhabalar. Bir ödevim vardı, online gördüğümüz için fotoğrafını göndermem gerek ama ben biraz çatlattım ve minik bir hata yapmışım. Kendi örneklerinde o net gösterilmemiş, internetten bir yerden bakmıştım, o da yanlış olmuş biraz. Photoshopla onu düzeltebilecek birisi varsa çok sevinirim. Fotoğrafı buradan değil, özelden gönderebilirim.

[email protected] , pek iyi değilim ama yapabileceğim bir şeyse yardımcı olurum.
E-posta gönderdim.
@Federico Valverde Kırık hâliyle tekrar bir e-posta gönderdim, belki işinize yarar.
E-postalarım gönderilmemiş, sebebini bilmiyorum. Tekrardan gönderiyorum.
Yapabilecek, ilgilenen başka birileri de varsa konuya mesaj atarsa sevinirim, onlara da gönderebilirim. Kim yapabilirse veya kiminki hoş olursa.
@Federico Valverde Merhaba, geri dönüş yapmadınız. E-postam ulaştı mı? İlkinde sorun çıkmıştı.

Son düzenleme:
E-posta gönderdim.
@Federico Valverde Kırık hâliyle tekrar bir e-posta gönderdim, belki işinize yarar.
E-postalarım gönderilmemiş, sebebini bilmiyorum. Tekrardan gönderiyorum.
Yapabilecek, ilgilenen başka birileri de varsa konuya mesaj atarsa sevinirim, onlara da gönderebilirim. Kim yapabilirse veya kiminki hoş olursa.
@Federico Valverde Merhaba, geri dönüş yapmadınız. E-postam ulaştı mı? İlkinde sorun çıkmıştı.
Canlı dersteydim de yeni bakabildim. Kusura bakmayın e posta geldi de dediğim gibi acemiyim biraz beceremedim.

@Federico Valverde Sıkıntı yok, teşekkürler yine de.

@muzan E-posta gönderdim, biraz daha anlattım orada. Yapabilirseniz gerçekten çok yardımınız dokunacak.
Yapabilecek başka birisi varsa hala konuya yazabilir.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı