Photoshop kurs seti iyi mi?

Antares

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Photoshop ile aram iyidir ve bu konuda meraklıyımdır ve kendimi daha fazla geliştirmek istiyorum. Bunun için Udemy'den fotoğraftaki kursu satın almaya karar verdim ama bundan önce sizlerden alan varsa kurs hakkında bilgi almaya karar verdim. Alan kişiler varsa kurs almaya değer mi?

upload_2018-2-21_12-41-29.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Satın almadım fakat bir demo videosunu izlediğim kadar ve satın alan kullanıcıların yorumları ile yeni başlayan birinin işine yarayacağını düşünüyorum ama orta düzey bir bilgiye sahipseniz merakınızı YouTube'da doğru kullanarak ücretsiz olarak çok şey öğrenebilirsiniz. Merak ve pratik bu konuda en önemli iki unsurdur diye düşünüyorum. İyi çalışmalar kolay gelsin

Çok pahallı bir şey değil ama bence satın almadan önce Youtube'da bulunan derslere baksanız ve fikir edinseniz daha iyi olur. Artık Youtube üzerinden Photoshop hakkında A'dan Z'ye her şeyi videolu anlatım olarak bulabiliyorsunuz. Ayrıca zaten hayal gücü ve merak sahibi birisi iseniz çok kısa sürede çok şey öğrenebilirsiniz.

Ben kendimi gerek Photoshop olsun gerekse İllustrator ve hatta İndesigh programlarını youtube de bulunan videolar ile geliştirdim. Bence çok güzel çalışmaları olan insanlar var. O sebepten para ile eğitim seti alıp hiç denemedim.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı